Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőgyógyász vagyok, a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyász vagyok, a feleségem féltékeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok,8,5 éve ismerjük egymást,már akkor is ugyanez volt a foglalkozásom csak még egy kórházban dolgoztam,most magánpraxisom van,és a nejem ilyenekkel bombáz hogy: "biztos szívesen megyek munkába..." meg hogy " a visszatérő betegeim biztos megkettyintem a rendelőben" stb... És már nagyon unom,főleg mert tényleg alaptalan soha nem kezdtem ki egy betegemmel sem,olyan volt hogy velem igen de nem mentem bele,pedig néha tényleg nagy a kísértés, régebben nem volt ez "csak" az utóbbi 1 évben. Nagyon gondolkodok a váláson,barátok, ismerősök ebben megerősitenek,de van aki lebeszél,nem tudom kihez forduljak. Ezt leszámítva nagyon szeretem és úgy érzem nem bírnám nélküle... El vagyok keseredve. 36/f nejem 34.

2013. szept. 9. 12:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szomorú, amit leírtál. Pont 2 napja voltam utoljára nôgyógyásznál és ha a feleséged is jár néha, vagy volt már másnál, akkor tudnia kell, hogy a nôknek a legutolsó gondolata abban a helyzetben az, hogy az orvosban meglássák a férfit. Mivel így gondolkodom, elhinném neked, hogy a betegekre te sem nôkként nézel. Kérdezd meg, ô hogyan érez/ne ebben a helyzetben?

A másik, amit egy ilyen korú nônek tudnia kellene, hogy egy pasinak a te helyzetedben nem jelent a látvány, érintés, stb... olyan ingert, mint mondjuk egy villanyszerelônek jelentené, ha lehetôsége lenne helyetted rendelni és neked valami "lelki" dologra is szükséged lenne ahhoz, hogy valaki felkeltse az érdeklôdésedet. Hogy ôszinte legyek, én a feleséged helyében inkább a csinos kolleganôidre, ápolónôkre, szülésznôkre lennék féltékeny. :-)

De szerintem ez a probléma csak a jéghegy csúcsa, csak egy tünet, valami komolyabb gond lehet a kapcsolatotokban és ha mondjuk búszsofôr lennél, akkor az járna a fejében, hogy biztosan bámulod a csinos lányokat a buszon...

Egyébként miért lettél pont nôgyógyász?

2013. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani a problémákat? Hogy éltek most?
2014. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ahogy elképzelem, ha én orvos lennék, ha félrelépnék sem a betegeimmel. Biztonságosabb módja is lenne a szórakozásnak, mint a sajár fészkembe piszkítani.
2018. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!