Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet már vége végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet már vége végre annak, hogy folyton eszembejut?

Figyelt kérdés
2éve van új párom és kb 3 éve hogy nem vagyunk együtt az exemmel,,,de mégsem tudom elfelejteni teljesen...kérlek segitsetek megoldást találni...azt szeretném,ha sosem jutna ő eszembe...mikor itthon vagyunk ritkábban jut eszembe deha ritkán valahol meglátom az uj csajával azonnal felkavar és nincs nyugtom 1 jó hétig :( el szeretném teljesen felejteni mert fájdalmat okozott nekem,rengeteget és utál engem. a jelenlegi páromm pedig ezerszer jobban odafigyel rám és szeret engem,meg én is őt...segitsetek valami módszerrel elfeledni azta senkiházit,mit tehetek,h örökre kimenjen a fejemből és csak 1 ismeretlen ember érzését keltse ha meglátom valahol?
2013. szept. 9. 14:13
 1/1 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Nemtudom hogy egész pontosan mi történik veled meg hogy hogyan élsz, de 99% hogy azért van negatív gondolat a fejedbe mert kényelmetlenül élsz vagy mert de facto unatkozol.


Szóval kösd le magad valamivel ami elszórakoztat, mostani barátod seggébe rúgj bele hogy legyen kicsit férfiasabb, te meg menj el sportolj valamit, vagy keress egy új hobbit, másik munkahelyet, aztán a többi elmúlik magától.

(az is lehet hogy minden amit írtam hülyeség, csak valahogy ez a megérzésem ¯\(°_o)/¯ )

2013. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!