Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lett vége egy 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége egy 4 éves kapcsolatnak, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, idén végzek középsuliban!

Az exem is oda jár, évfolyamtársam...

Szeretem, de tovább kell lépnem, mert szakítottunk!

Suliból nem szeretnék barátnőt, sok időm nincsen, mivel minden időmet elveszi a tanulás és az edzés!

Heti 1 napom van valahová kimozdulni!

Hol keressek új barátnőt? Inkább ne keressek pár hétig? Hogyan tudom a legkönnyebben túltenni magam ezen?


Nem tudom hogyan tovább...


2013. szept. 8. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad van elég,és bőven elfoglaltságod.Koncentrálj azokra.Ha szereted akkor ne is akarj még másik kapcsolatot.Előbb lépj túl ezen,és tudd elfelejteni.Sok idő,és az hogy lefoglalod magad,elmész barátokkal ide-oda,tanulsz,edzésre mész.. :)
2013. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minek keresel már ha idén végzel?

aztán meg szerelmes leszel és elkerültök ellenkező irányba.... a csaj meg kolis lesz lesznek barátnői meg eljár bulizni ahol úgyis lesznek pasik :D

2013. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, jogos!

Kár keresni, inkább teszem a dolgom és majd amikor végzek, úgyis ismerkedek új emberekkel az egyetemen!

2013. szept. 8. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig, amíg nem tetted 100%-ig túl magad rajta, semmiképpen se keress, viszont utána ha találkozol egy olyan lánnyal, akivel úgy érzed, belemennél egy kapcsolatba, ne zárkózz el csak azért, mert szerinted másféle dolgok ütnék. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell! Lehet egy városba egyetemre menni, létezik hétvége, stb... :)
2013. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!