Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életem első igazi szerelmének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első igazi szerelmének most lett vége mit kéne tennem hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Életem első igazi szerelmének most lett vége mikor felejtem őt el, vagy biztos hogy el kell felejtenem?


16 éves korunk óta együtt voltunk(volt előtte is még 2-3 barátnőm de velük nem tartott sokáig),a legjobb barátok voltunk és mindent elmondtunk egymásnak és szinte csak a másik létezett .Már több mint egy hónapja hogy szakított,"hogy ö kiszeretett belőlem és nem bír velem lenni túl sok a szálka és a rossz emlék"de azóta is beszéltünk néha néha és elszólta magát múltkor hogy nagyon hiányzok neki és szeret de mégse látja az értelmét :( lehet ebből még valami esetleg még egy kis idő kell nekünk külön ?Vagy csak idő pocsékolás és már nem elég ha "csak" szeret,de nem tudja hogyan lenne jó ? :(lehet ha várunk és egy ideig nem beszélünk(amióta szakítottunk is beszéltünk egy-két naponta)akkor eldől hogy mire van szűksége vagy mit kéne csinálnom kérlek írjatok ötleteket mert elveszíteni nem akarom és ha még van egy kicsi esély is hogy rendbe hozzuk akkor én szeretném azt kihasználni és nem azt várni hogy életem szerelme "el felejtsen"



2013. aug. 29. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Verd a fas.zod te impotens genetikai kis p¤cs
2013. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még heti hetesről is ő jut eszembe :D:D
2013. aug. 29. 21:38
 4/5 anonim válasza:

Mikor ezt elolvastam, arra gondoltam: dejó, végre egy sorstárs:-)

Hasonló cipőben járok én is, az első barátnőm szakított velem még áprilisban. Ugyan csak 4-5 hónapig voltunk együtt, de teljesen ugyanígy éreztünk mi is a kapcsolat virágkorában, isteni volt. A szakítást ugyanez a "kiszerettem belőled"-dolog hozta ki az exemből, de ezt én sem tudom megérteni, nyilván bonyolult lelkű lányokat fogtunk ki (én legalábbis végig ugyanúgy odafigyelve bántam vele a kezdetektől). A miénkből már nem tudom mi lesz, de neked azt tanácsolom, hogy egyszer még mindenképp beszélgessetek, mert ha menthető valahogy a dolog, akkor szarvashiba lenne futni hagyni. Ehhez érdemi tippeket senki nem tud adni neked, csak te jöhetsz rá a pároddal, hogyan lehet megjavítani, ami elromlott. Én mindenesetre szurkolok, hogy legalább neked sikerüljön:-)

2013. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

És ha mégis nélküle maradnál:

Elfelejteni sose fogod, az hótziher, de erre sztem nincs is szükség.

Az utánamaradt emlékeket semmiképp se dobd el! Gyűjtsd össze őket, bármik is legyenek, és olyan helyre tedd, ami nincs állandóan szem előtt, de azért ha akarod, könnyen hozzáférsz.

Nekem így 4 hónap után már jóval ritkábban jut eszembe a kedves, mint az első hónap után, de olyankor még mindig fáj egy kicsit:-(

Ami segít(ett nekem): magyar humor, ha szereted - én az első hét élőholtság után zabáltam a Showder Klubot, felszabadítóan kellemes érzés volt, amíg néztem.

A kedvenc együttesed zenéi - melankolikusabb számok sebgyógyításra (lehet, hogy hirtelen jobban fáj tőle, de kutyaharapást szőrivel, higgy nekem), pörgősebbek feszültségoldásra.

Próbálj nem folyton rágondolni (tudom, hogy nem megy, de muszáj gyakorolni), vagy ha mégis, a szép emlékeket tessék felidézni /engem például az első csók estéje hangulatfüggetlenül mindig megmosolyogtat :-)/

És szépen kérlek, mozdulj ki, foglald el magad valamivel, és legyél barátok/rokonok társaságában, mert ilyenkor az idő betonba van öntve, és az a leggyilkosabb, ha semmittéve magadat marcangolod.

Hát, kb. ennyi...ja, ne nagyon erőltesd az evést, nem lesz jó eredménye X-' Ezzel együtt, ha fogyni szerettél volna, most kétségtelenül belebotlottál az univerzum egyetlen tényleg bombabiztos módszerébe:-) Kitartás!

2013. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!