Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apum mindenkit elijeszt, ezért nem tudok normális párkapcsolatot kialakítani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, szeretnék már egy párkapcsolatot, lenne több jelölt, de amikor hazahozom őket, apum mindig elijeszti mindet, mert tudni kell hogy apum eléggé nagydarab kopasz és 15 éve edz.. szóval az a tipikus rosszfiu alkat, de valójában nem az, de a barátaimmal akiket hazahozok, mindig lekezelően viselkedik, olyan témákat kezd el hogy "ugye nem akarsz semmi komolyat a lányomtól" stb.. és mindig itt érnek véget a "párkapcsolataim" mert megijednek tőle.. Hogy magyarázzam már el neki hogy nem kéne? Nagyon félt azt mondja..
2013. szept. 9. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy egyszerű teszt jó párt szeretne neked egy olyat aki nem meghátrál majd és ott hagy téged amikor balhé van mert összefossa magát a nagyobbaktól hanem egy olyat aki kiáll majd és küzd persze mindennek van határa az tény, de a legtöbb barátodnak akkor nincs elég vér a farkában és inkább könnebbet keres :P . Aúgy nekem hirtelen a The Rock ugrott be a leírás alapján :D majd találsz valami normális fiút, aki egy ilyen után nem hagy el sőt még erősebben fog ragaszkodni hozzád esetleg inkább haverkodni próbál majd a fateroddal(ez változó, hogy kivel lehet) és még az sem fogja érdekelni, hogy lekezelő remélem segítettem :D 16/f
2013. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amikor ilyet kérdez, hogy "ugye nem akarsz semmi komolyat a lányomtól?" akkor csak annyit válaszolnék neki, hogy "dehogy akarok, csak megdugom és megyek is".
2013. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Apád egy természetes szűrőként üzemel számodra is, ne parázz ezen, örülj neki. Amelyik gyerek egy ilyen kérdésre nem tud normálisan válaszolni, attól te is mit akarsz?
2013. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Keress tökös fickót. Én simán rávágnám visszakérdezéssel, hogy: Mit ért komoly alatt?


Aztán a válasza alapján válaszolnék az eredeti kérdésre.

2013. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!