Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretném elhanyagolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném elhanyagolni a barátnőmet a pasim miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

három hónapja jöttem össze az osztálytársammal. nem kérek "házi nyúlra nem lövünk" és "osztálytárssal nem jó járni" mondatokat, köszönöm. :) nekem működik. :) egy baj van vele: a barátnőm, úgy veszem észre, úgy érzi, elhanyagolom őt. pedig megpróbálok egyforma időt velük tölteni. de amikor a pasimmal vagyok, ő szomorú lesz és egyedül üldögél, pedig ha nem feltétlenül kettesben akarunk lenni, oda szoktam hívni, de nem nagyon van kedve odajönni. mindkettővel szeretnék sok szünetet együtt tölteni, hogyan oldjam meg? amúgy barátnőmmel ülök minden órán, tehát ilyen szinten sem hagytam őt el.

18/L


2013. szept. 9. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs megoldási recept. Neked kell kiügyeskedned, de a barátnőd is lehetne megértőbb.
2013. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy nincs kedve odamenni hozzátok, mikor enyelegtek.
2013. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne hanyagold el... ő lesz az egyetlen aki mindig melletted lenne, ha nem baltázod el!
2013. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

második: direkt azt írtam, hogy ha nem feltétlenül akarunk kettesben lenni, akkor odahívom. akkor nem enyelgünk, hanem dumálunk, akár többen is.


első: hogy ügyeskedjem ki szted? ebben vagyok tanácstalan :/

2013. szept. 9. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdező ne szívd mellre szemtelen egy kötekedős qratlan pina.
2013. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
harmadik: nem hanyagolom el, csak már nem minden szünetet töltöm vele, hanem kb minden másodikat, és ezt kevesli, ahogy észrevettem
2013. szept. 9. 20:57
 7/7 A kérdező kommentje:
ötödik: ??? a barátnőmre gondolsz? neki is van barátja csak ő máshova jár
2013. szept. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!