Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerülhet a "kapcsolatot" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülhet a "kapcsolatot" a lehetetlenből visszahozni?

Figyelt kérdés
A volt barátommal szakítottunk közös megegyezés alapján, de úgy gondoltuk ez később visszahozható csak egy időleges probléma okán láttuk reálisnak a hivatalos szakítást. Viszont azóta sem történt semmi. Én nőként kismilliárd esélyt adtam neki, hogy tiszta lapokkal induljunk. Viszont mindig csak a szexig jutottunk. De tudom, nem tudja magat túltenni rajtam és legbelül csak magát ítéli el. Mára már csak a veszekedések sora maradt, egy hónapja nem is láttuk egymást, de valahogy mindig ad reményt... Mit tegyek? Akarom őt mindennél jobban. 20L 25F

2013. szept. 10. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Se veled, sem nélküled. Ezt minél hamarabb le kell zárni, semmi jóra nem vezet, boldog kapcsolathoz meg végképp nem. Szenvedés csak.. tapasztalat.. :/
2013. szept. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Élettapasztalat: ha egy férfi akar egy nőt, akkor küzd érte. Nemcsak a szexig jut el, hanem tovább is.


Én értem, hogy szereted, hogy szeretnéd ha... de szerintem ide, csak vágyakozód be a jeleket, mert ő csak addig mozdul, míg a tested megkapja.


Ezen gondolkodj el.

2013. szept. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bár nem ismerem a részleteket,de úgy tűnik,hogy kihasznál.

Kérdezz rá nála kerek perec.

2013. szept. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ezt tovább húzni, nem szeret téged te pedig megszoktad a társaságát de jó nagy hülyeség azt feltételezned, hogy minden újra szép és jó lesz.

Zárjátok, le adj magadnak időt, hogy elfelejtsd és találj másik férfit aki szeret és megbecsül.

2013. szept. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaguar Warrior

-> ott a pont!!

2013. szept. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy jó kapcsolat a kölcsönösségen alapul. Nálatok ez már nincs meg. Törődj bele és zárd le végleg. Így csak emészted magadat és feleslegesen reménykedsz.
2013. szept. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A.R. ***** válasza:
Mi is szétmentünk életem első szerelmével 1.5 hónapja nem beszéltünk egy szót se, nekem már van más (ilyen vigasz féle) de legbelül tudom, hogy ő örökre az enyém marad s én az övé. Talán majd a jövőben még összesodor minket a szél.
2013. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SBPeti ***** válasza:
Keményen hangzik, de szakíts vele! Gondolkodás nélkül. Lesz jobb, aki megérdemel majd Téged :)
2013. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!