Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
A párom eléggé "belehabarodott" az egyik osztálytársába, miközben állítólag engem is szeret. A csaj megtudta, de nem akar tőle semmit. Ezt meg is beszélték. De a páromban még vannak érzések :( Ez már több, mint egy éve zajlik . Hiába nem tesz semmi olyat, iszonyatosan bánt hogy közben egy másik csaj iránt is táplál érzéseket. Azt mondja, hogy szeret engem...nem akar elveszíteni.De nekem már tarthatatlan ez az állapot! Arra kértem szakítson meg a csajjal mindenféle kapcsolatot. Ne haverkodjon vele, ne beszélgessenek, kerülje azt a társaságot amiben a csaj is benne van. Próbáljon meg a többiekhez közelíteni inkább. Törölje fb-ról, ott se dumáljanak. Mert azt ő is belátja már, hogy ezt így nem lehet tovább csinálni, rámegy a kapcsolatunk. Így is eléggé megsínylette már :( Ez így senkinek sem jó! Rossz a csajnak is, mert látja hogy mivan..de ő nem akarja viszonozni.Rossz a páromnak is, mert bármit csinál semmire nem megy vele a csajnál,Rossz nekem is, mert k*rv*ra fáj ez az egész. Tudom, ha valamit tiltunk csak annál rosszabb. De mégis mit lehetne tenni egy ilyen helyzetben ?? Nem akarom elveszíteni őt :(

2013. szept. 10. 09:50
 1/8 zoliba' ***** válasza:
I D Ő P O C S É K O L Á S !
2013. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kócos boszorkány ***** válasza:

Egyértelműen nem érzed így jól magad, a párod pedig már egy éve ezt csinálja veled, a leírtak alapján pedig semmi jelét nem mutatja annak, hogy ez valamilyen formában megoldódjon.

Gyakorlatilag osztozol a párodon, még ha nem is testileg, de lelkileg mindenképpen. Ez talán rosszabb.

Szerintem ha valaki elvágyódik a kapcsolatából, ott nem lehet szerelemről/szeretetről beszélni. Ha már egy harmadik bekerül a látókörbe, az okkal történik. Lehet, hogy szeret téged, de nem hinném, hogy párjaként, inkább valami miatt, talán a megszokás, talán mert így kényelmes neki.

2013. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz. Hagyd el. Keress olyat akinek csak te kellesz. Nincs más választásod. Hogyne fájna !!! Húúúúúúúúúú.
2013. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretni csak egy embert lehet egyszerre.Nem is értem mit akar a párod,mikor ott vagy neki te.Ha beléd szerelmes,akkor nem szeretett volna bele a másik csajba.Itt valami nem kerek.
2013. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanilyen helyzetben vagyok most.

Csaj vagyok, van egy barátom lassan két éve. Most a suliban van egy új srác, itt lakik nem messze (kb 3 percre), és néha megvár, mikor megyek suliba reggel. Először nem nagyon érdekelt, de amikor a páromnak elmondtam (gyakran szeret engem féltékennyé tenni, ezért "bosszúból" elmondtam ezt neki) egyből azzal jött, hogy akkor menjek hozzá, csókolgassam őt, stb. Persze félig csak viccből, de féltékeny lett. Azóta is néha felhozza, hogy biztos vele beszélgettem ma is, stb. Pedig sokat nem is beszéltünk, max 2x eddig. De valahogy azóta egyre többet jár a fejemben az új srác, én sem értem miért, hiszen annyira nem is tetszik...

Szóval én úgy gondolom, azért érdekel ennyire, mert a párom szinte rábeszélt, illetve néha durván beszélt velem, talán emiatt keresek valaki mást, aki hátha kedvesebb lesz. fogalmam sincs :D de nem akarok én se szakítani, hisz én is nagyon szeretem őt!

2013. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja a párom, hogy abba a csajba vannak olyan dolgok, amik bennem nincsenek meg...ez fogta meg őt. Ami meg bennem meg van és a csajban nem...bennem meg azt szereti. Durva tudom :( Egyébként kicsit "fura" a csaj...a barátai előtt nem is meri felvállalni ezt az egészet.Mármint a nem sulis, igazi barátai előtt.
2013. szept. 10. 12:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként mit szóltok a kérdésben említett ötlethez ? Hogy szakítson meg vele mindenféle kapcsolatot...max köszönjön neki ha elmegy mellette.
2013. szept. 10. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyeneket mond... szerintem vagy elfogad téged teljesen, vagy akkor fel is út, le is út. Olyan nincs, hogy két lánnyal van egyszerre. Szóval ha boldog akarsz lenni, szerintem lépj inkább ki ebből a kapcsolatból... Attól hogy megtiltod neki, lehet hogy fogja keresni titokban, vagy mégjobban rá fog vágyni... úgyhogy nem hiszem hogy megoldás lenne..
2013. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!