Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmi háromszög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmi háromszög. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

A barátommal már 5 éve együtt vagyunk. Azonban 1 éve valaki más is felbukkant az életemben. 2 éve kezdtem az egyetemet, és az alattam járó, elsősbe beleszerettem. Néha beszélgetünk, de igazából nincsen semmi köztünk. Úgy érzem beleszerettem. Viszont a barátomról azt tudni kell, hogy mikor emberek előtt vagyunk együtt, mindig leszól és buta szavakkal illet. Viszont ha kettesben vagyunk, akkor (általában) jó vele lenni. Segítsetek, kérlek!


Barátom: 22

Én: 20

Fiú, akibe beleszerettem (?): 19


2013. aug. 30. 20:01
 1/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Ahahaha, az egyetem... XD


A fiúval kavarj, a barátodat hagyd ott, és a kettő mellett keress egy harmadikat. Ez ilyen nagyon-szlalom manőver, de a problémákat kikerülöd vele :D

2013. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd a kapcsolatot..... de irhatsz privit, voltam hasonló szituban.
2013. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először is próbáld megbeszélni a barátoddal, hogy társaságban miért viselkedik így veled, és mondd meg neki, hogy szokjon le erről. Ha továbbra is ezt csinálja, akkor mondd meg neki, hogy ez így neked nem jó, és otthagyod. Ha erre sem változtat meg semmit, akkor szerintem nem is szeret téged igazán. Plusz amúgy sem kellene leszólnia téged, főleg nem társaságban, ez véleményem szerint elég nagy taplóság. És ha később úgy érzed, hogy a másik fiú jobban illik hozzád, akkor otthagyod a barátodat. Mondjuk ez az a helyzet, amikor valaki nem örül annak, hogy van barátnője, hanem így viselkedik, nem tudja megbecsülni azt, aki ott van mellette.
2013. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát elég béna vagy, ha hagyod hogy egy fiú ezt csinálja veled. Nekem nem mondana ilyet, mert még mielőtt kimondaná repülne. Bírom ezeket a kapcsolatfüggő kislányokat, akiknek mindegy mit mondanak nekik, csak legyen pasijuk.
2013. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jade hogy ne legyek annyira szararc: szerintem hagyd el a barátodat! :) És légy a másik sráccal.
2013. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!