Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok mit gondolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit gondolnátok ha megtudnátok hogy a barátnőtöket megerőszakolták?

Figyelt kérdés
ha még az előtt történt volna, hogy veletek összejött. mit tennétek? kidobnátok? az már selejtnek számít?
2013. szept. 10. 11:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy hónapja történt egy nyaralásra ment és ott erőszakolták meg a barátnőmet. Amikor hajnali 3 -kor felhívott, hogy mi történt fel tudtam volna robbanni az idegességtől. Aztán meg a tehetetlen düh lett urrá rajtam. S azóta is szenvedek tőle. Miután haza jött közölte, hogy nem szeretne velem találkozni amíg nem tisztázza magában a dolgokat. Na ennek már egy hónapja. Telefonon beszélünk ugyan de találkozni még mindig nem tudtam vele. Hogy ez milyen érzés? Mintha eszméletednél vágnának ki a szívedből egy darabot, de csak akkorát, hogy épp ne halj bele.
2013. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy selejt lettél?
2013. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Kócos boszorkány ***** válasza:

Engem hat évesen az unokabátyám molesztált, többször is, elég undorító módokon, nem részletezném. Rám szerencsére nincs rossz hatással azon kívül, hogy őt mikor már megtehettem, felnőtt fejjel kiiktattam az életemből és megmondtam neki, hogy ha csak a közelembe jön, minden családtagnak elmondok minden részletet. Szerencsére ezt a sors nem várta meg, mert lebukott egy másik kisgyerekkel és börtönbe került. Azóta sajnos kiszabadult :-(

A párom és az eddigi párjaim is mind tudtak róla, de soha nem kezeltek másként emiatt.

2013. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Selejtnek?

Biztos nem.

Szerintem nagyon sajnálnám őt és utána még óvatosabban bánnék vele.

Ha meg meg tudnám,hogy ki volt,letépném a koponyáját.

2013. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én barátnőmmel ez történne minden időmet arra fordítanám és minden pénzem hogy meg találjam azt a mocskos férget és a saját vérében fojtsam meg...
2013. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
exemet is megeroszakoltak, mar az elso nap kozolte. Persze, a lelki trauma hatassal volt a kapcsolatra, utolag visszagondolva vszeg emiatt romolhatott meg az egesz.. de nem banom, nagyon szerettem, es jo volt vele. Neha meg mindig hianyzik...
2013. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek!
2013. szept. 10. 17:58
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Fura eléggé ez az erőszakolt nő téma.. Sok nő azon parázik hogy nehogy megerőszakolják,mások meg azon fantáziálnak, hogy erőszakolják meg és van egy csomó ilyen bdsm vagy mi baromság.. Akkor hogy van ez?
2015. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az, hogy két ember közös megegyezéssel eljátszik valamit, vagy valakinek van egy fantáziája, amit eleve maga irányít, elég távol áll attól, hogy valakit megtámadnak, bántalmaznak, megaláznak. Az sem mindegy, hogy megműtenek vagy megkéselnek.
2015. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Elhagynám.

Nem volt jó a szex vele.Meg más sem.Válás lett a vége.Még 1x nem csinálnám végig

2022. ápr. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!