Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartoznak a lányra az érzéseim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartoznak a lányra az érzéseim?

Figyelt kérdés
2 éve szerelmes vagyok egy lányba elképesztően. Soha nem lett semmi igazán köztünk, mert talán én kicsit túlzottan nyomultam. Sok hülyeség megcsináltam miatta, amikre most nem térnék ki. Elég annyi, hogy lejárattam magamat (de most nem ez számít). Túlszeretnék lépni a lányon, mert nagyon szeretem még mindig, de soha nem lesz köztünk semmi. Arra gondoltam, hogy kérek utoljára 5 percet az életéből elmondanám mit is érzek iránta, majd ezzel lezárnám a dolgokat. Talán megkönnyebbülnék tőle és tovább tudnék lépni. Szerintetek elmondjam neki személyesen is? Facen nem akarom megírni.
2013. szept. 10. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Végül is nekem nem segített, csak még mélyebbre ástam magam :P De aztán jött egy lány és az előző, akibe szerelmes voltam mint te most, már marhára nem érdekel :P Elmondhatod 5 percben, de szerintem teljesen felesleges.
2013. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem könnyebbülsz meg tőle,ha elmondod neki mi érzel.Most még reménykedsz,hogy hátha.Ez van benned.
2013. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is reménykedsz, azért akarsz beszélgetni vele. Utána azon agyalnál, hogy ez vajon hogyan hathatott rá, és nem tudnál rajta túllépni továbbra sem.
2013. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nő tudja jól, h melyik pasi mit érez iránta ( legalábbis én még sose tévedtem), úgyh ha visszautasított, és lenézett a próbálkozásaid miatt, akkor hagyjad, mert aztán még rosszabb lesz.
2013. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már két ilyen monológot is hallgattam nőktől, semmi nem lett jobb nekik, ellenben cefetül sokat rágódtak még utána.
2013. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki, mert addig nem tudhatod.. vannak nők akik elképesztő játékosok :)
2013. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj egy levelet neki (kézzel írott levelet). Ugyan nem ilyen helyzetben, de volt nekem is ilyen hogy úgy éreztem ki kell öntenem a lelkem. Megírtam a levelet, és közben többször elolvastam. Visszaolvasva olyan nevetségesnek éreztem magam, hogy sosem adtam oda a levelet a címzettnek. A súlyos problémám hirtelen röhejessé vált, és bántam volna ha felhozom ezt neki. Lehet, hogy nálad is beválna hasonló.
2013. szept. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz jobb, sot csak rosszabb lesz! Probald meg idegenkent kezelni, hidd el segit (tapasztalat)
2013. szept. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!