Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti voltatok már ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takacsek kérdése:

Fiúk ti voltatok már ennyire szerelmesek a barátnőtökbe? Lányok nektek mi a véleményetek erről? LENT

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy barátnőmmel távkapcsiban vagyunk (200km) és csak 2 hetente látom. Velem mindig az van hogy miután elbúcsúztunk utána kb. 0,5-1 napig nem vagyok képes enni meg görcsben van a gyomrom annyira hiányzik, és volt már hogy elsírtam magam miatta. Ti is voltatok már ennyire szerelmesek egy lányba? Mennyi ideig tartott a kapcsolatotok? Lányok tinektek mi a véleményetek? Ez a szemetekben gyengeséget jelent?
2013. szept. 10. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Halál pontosan ugyanez volt velem! :O
2013. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem kicsit b..uzis vagy, de belefér.
2013. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem aranyos, hogy ennyire oda vagy érte :)))


19L

2013. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A fél karomat odaadnám, ha egyszer valaki így szeretne.

De azért szedd össze magad.

2013. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos, nem tartom gyengeségnek. De az ilyesmi szavakat, hogy "kapcsi" inkább hanyagold.
2013. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jó nem azt mondom h mindig zokogok stb... mert kicsit több mint 1 év alatt öszvisz 2X fordult elő, de a gyomorgörcs mindig ott van.
2013. szept. 10. 16:45
 7/15 Bummer ***** válasza:
100%
Egy igazi férfi is lehet gyenge, ha a párjával, családjával szemben válik azzá, főleg mert igazán szereti. Sőt, az igazi férfi így tesz. Amúgy ez természetes reakció, hisz nincs meg a folyamatosság, ott ahol működik nem kicsit a "kémia" a rendszeres fizikai kontakt kimaradása a testnek és a léleknek olyan mint a drogosnak mikor nem kap anyagot.
2013. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így voltunk! Ès ez csak erősítette a kapcsolatunkat! Ma már több mint 10 ève együtt vagyunk ès családot alapítottunk!
2013. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gyengeség,ez mély érzelmekre vall,hogy így jön ki belőled.

Nálunk volt,hogy nemrég találkoztunk hosszabb idő után,és a másnap mindig is rossz volt.Furcsa és nehéz dolog a távolság.

2013. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
... fél karomat odaadnám hogy tudjak így érezni valaki iránt :)
2013. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!