Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem undorító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem undorító, hogy egy 13-14 éves lány, egy 23 éves férfival kavar?

Figyelt kérdés

Hát felnéztem mai nap myvipre, és azt hittem leesek a székről. Egy gyönyörű, 8.os lány tett fel smároló képet a pasijával, és megnéztem a fiút, 23 éves, és ronda mint a bűn, de tényleg, ritka csúnya. Még szép hogy kihasználja a lányt.

Csak én vagyok ilyen gyenge lelkű, hogy 3-4 évnél idősebbel szerintem nem SZABADNA járnia, vagy szerintetek ez tök jó?

Mondjuk a lány elég érdekes fazon, már 6.-7.-esen kocsmába járt, éjfélkor hullarészegen tévelygett haza, megeshet, hogy átment már rajta egy-két srác.

Ilyenkor holvannak a szülők? :S

Olyanról is hallottam már, hogy egy 13 éves lány, lefeküdt egy 28 éves pasival, mert az valami olimpikon, és hátha attól híres lesz ő is, meg milyen menő idősebb pasival járni.


Én 13 vagyok, és szerintem én se annyira, de van pár barátnőm, aki tényleg gyönyörű, és még soha nemvolt barátjuk se. No ezek hogy akadnak egymásra?


2009. nov. 3. 15:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ma ez a trendi, hogy 12évesen már kefélni kell. és ez főleg azok miatt van akik szerint ez helyes. nem véletlenül van ennyi szar gyerek, mert a szülők sem jobbak.
2009. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Hát igen, biztos féltékeny vagyok. :D Én nem tudom megdugatni magamat egy 18 év fölöttivel, meg nem is merném. Fujj, szégyen gyalázat vagyok...

Igaz, lehet hogy rendes srác. Meg a lánynak még 1 hónapnál tovább nem volt barátja, ez meg már másfél hónapja tart, lehet tényleg szereti őt. :)


Látszik, megoszlanak a vélemények. De mondhat akárki akármit, ez már durván liliom tiprás... Az anyja mondja meg a fiúnak, hogy keressen hozzávalót, a lányával meg beszélgessen már el, hogy ez kicsit durva. Persze igazatok van, nem én dolgom.

De héjj, 14 év alatti 18 év fölöttivel? Bűncselekménynek számít...

2009. nov. 4. 20:42
 23/24 A kérdező kommentje:

15:43-as, az elejéről:

Igazad van. Látatlanba durva ítélkezni. Lehet ez a srác megváltoztatja a lányt, leszoktatja kocsmázásról, cigiről, dogról.

De lehet a srác csak társa lesz. Én sem ismerem... Csak kicsit kiakadtam.

2009. nov. 4. 20:54
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem undorító csak nem mindennapos dolog. De hát nem vagyunk egyformák.
2013. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!