Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki az elsővel marad vagy esetleg ismertek?

Figyelt kérdés
15éves vagyok és még mindig az elsővel vagyok már több mint 1 éve és látom hogy a körülöttem lévőknek meg már jópár volt és tudom hogy nem"menő"még 15évesen lekötni magam de nekem elég ő:D csak hogy miért jó azoknak akiknek több van..vagy miért csinálják ezt?jobb lenne ha továbblépnék amúgy nincs semmi baj a kapcsolatunkkal..
2009. nov. 3. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Több tapasztalat. Több összehasonlítási lehetőség.
2009. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Velem rögtön szakított a barátom miután lefeküdtem vele neki is én voltam az első, de ő inkább ismerkedni akart még több lánnyal és a mai napig nem volt 3 hónapnál tartósabb kapcsolata, pedig már 7 éve hogy lefeküdtünk egymással :)
2009. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát egy mellett nemnagyon lehet sokáig lenni. Az olyan komoly dolog. És ebben a korben még nem kell komolynak lenni. Most kell jól meg gondolni hogy kivel akarsz maradni. Nem akkor mikor már ott a gyerek.
2009. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
több mint 1 éve ezen gondolkozok de annyira elvagyunk meg szeretem meg minden..:D télleg nincs semmi baj a kapcsolatunkba.. szerintetek van olyan hogy valaki elsőnek megtalálja az igazit?:D
2009. nov. 3. 16:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt ne másoktól kérdezd már. Ha neked jó, akkor maradj vele, ne szakíts azért mert mindeni aztmondja...
2009. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem is fogok:D csak kíváncsi vagyok..:D róla senki és semmi nem tud lebeszélni
2009. nov. 3. 16:28
 7/12 anonim válasza:
Szerintem is csak az érzéseidre hallgass...lehet hogy másnak több kapcsolata volt csak az sem mindegy hogy milyen...amúgy meg Én is 16/L vagyok és 3és fél éve van barátom és nem érzem úgy hogy valami/valaki más hiányozna az életemből:)
2009. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 év nem jelent semmit. Ha 3-4 év múlva is együtt lesztek, akkor lehet gondolkodni a kérdéseden.
2009. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

deszemetek vagytok velem XD inkább biztatnátok hogy egy normális pasi aki nem csak baszni akar:D

mindegy akkor és szeretem és amúgy köszönöm a válaszokat..:D

2009. nov. 3. 16:43
 10/12 anonim válasza:

Szerintem senki nem volt szemét, de ez az igazság.

Ebben a korban nagyon nehéz megtalálni az igazit. Lehet, hogy most úgy érzed, de a ti kapcsolatotok még mindig gyerekkapcsolat. Úgy könnyű, hogy heti párszor (vgy akár mindennap) találkoztok, néha egymásnál alszotok, de nem kell napi 24 órában heti 7 nap együtt ÉLNI. Majd amikor összeköltözöl valakivel, úgy hogy önmagatokról gondoskodtok, akkor könnyebb lesz eldönteni, hogy kivel tudod hoszú távon elképzelni és kivel nem. És ez nem jelenti azt, hogy később nem a mostani partnered lesz az a valaki, akivel összeköltözöl.

Én ismerek olyan párt, akik 14/15 évesen jöttek össze (ráadásul a lány volt egyel idősebb) és 11 éve együttvannak. De ez ritka példa.

Azért hajrá, és semmiképp ne szakíts vele, csak mert a többiek hülyének néznek... Ha boldogok vagytok, akkor más nem számít! ;)

2009. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!