Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele vagy a másikkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Egy fél éves kapcsolatba vagyok benne de a partnerem nem igazán tesz/tett értem semmit se ezalatt a fél év alatt...:(

+ismertem egy másik lányt akivel találkoztam kb 3szor és sokkal többet adott nekem mint az előző lány fél év alatt ...

az utóbbi csjszi ki bírja mutatni h nagyon tetszek neki és érzem is h nagyon szeret....

nagyon szeretem azt a csajt akivel fél éve vagyok...de ő ..szal ..nemtudom h mit is akar...

az "új lánnyal mindennap beszélek és már volt nállunk ...az első (fél éves kapcsi)...nem volt képes 1szer se eljönni hozzánk...de még csak a közeli megyeszékhelyre se.....(kollégista vagyok)

a segítségeteket szeretném kérni h melyiket válasszam ....tudom h ti nemismeritek a 2csajszit....de így kívüéállóként mit gondoltok erről a helyzetröl....

a féléves kapcsis csaj nagyon szeretem (alig bírnám elengedni ...de már kezdem unni h mindig én teszek + érte mindent:S)...akivel csak pár alkalommal találkoztam ....ajjj....ővele amikor vagyok...olyan jóó érzés tölt el ...akármit +tudok vele beszélni ...+bízunk 1másban ...és olyanjóvele:$

ha ésszel gondolkodok akk vele maradok ....ha a szívemre hallgatok akk a féléves kapcsis csajjal....

ti mit csinálnátok a helyzetembe? ....jah és igen ....kolis vagyok (az első csajjal minden hétköznap tudunk találkozni mert 1suliba járunk , a másikkal ..+csak hétvégén...)

légyszi segítsetk...össze vok zavarodva


2009. nov. 3. 16:54
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és én 19/F vagyok
2009. nov. 3. 16:54
 2/6 Andrewka ***** válasza:

Hát az utolsó mondatig egyértelmű volt h az újat kell választanod. De egy távkapcsolatba lépni kapásból nagyon nehéz. Ha hétvégén tudok egymásra elég időt fordítani akkor mindenképpen érdemes megpróbálni. Nekem úgy tűnik a mostani barátnőd nem tekint téged egyenlő rangú partnernek


22/f

2009. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos csak te tudod eldonteni, igy kivulallokent nagyon nehez megmondani. Foleg azert, mert senkit sem ismerunk (se teged, se a ket csajt), es ez egy olyan dolog amit nem en kell eldontsek helyetted, hanem te. Talan probald merlegelni, hogy melyiknek mi a pozitivuma es negativuma, es utana nezd meg, hogy melyiknek merre billen a merlege. Sajnos en is megjartam mar, hogy kileptem egy 2.5 eves kapcsolatbol, mert egy uj jobbnak tunt, de sajnos nem jott be. Amig keveset talalkozol valakivel addig minden ok-nak tunik (mert arra a keves idore akad tematok), de mikor elkezdtek jarni, es tobbet talalkoztok, akkor mar kezdenek megjelenni a gondok is, mert mindketten elvartok bizonyos dolgokat egymastol.
2009. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tarts 2 vasat a tűzben. Egyikkel hétköznaponként, másikkal hétvégenként.
2009. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
távkapcsiban voltam már énis több mint 3lés fél évet...szal tudom h mi a hátránya:( sajna:(
2009. nov. 4. 23:40
 6/6 A kérdező kommentje:
jah igen ....és nagyön kösziii a segítségeteket ....(am még mindig + vok zavarodva h mit is csináljak....:S)
2009. nov. 4. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!