Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csupán a petting jó vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ETNIES000 kérdése:

Csupán a petting jó vele, úgyérzem, hogy ő sem szeretne egyebet. Lesz ennek értelme hosszú távon?

Figyelt kérdés
3 hete ismerem, de nem vagyok belé szerelmes, ő sem belém. Bizonytalan vagyok afolytatással kapcsolatban. Én 18 vagyok, a fiú 22.

2013. szept. 11. 10:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Törekedni kell minél gyorsabban minél jobban megismerni a másikat. Mi is (és még rengetegen) úgy kerültünk össze, hogy nem is ismertük azalőtt egymást. A netes, társkeresős kapcsolatok általában ilyenek. De 3 hét nekem még kevés lenne kimondani hogy vége, nekem volt hogy két hónap után szerettem bele mikor egyre jobban megismertem egyre szimpatikusabb lett aztán csak azt vettem észre, hogy szeretem. Jó lehet nem azzal a mindent elsöprő lángoló szerelemmel hanem jóval csendesebben de nekem ez elég nem hajkurászom a szerelmet ez sokkal tartósabb annál meg aztán sokszor hullámzik is igy úgy átalakul meg néha én azt se tudom magamról, hogy szerelmes vagyok nem mindig veszem észre a múltkor is utólag döbbentem rá mikor már szakitottunk. Amúgy ha kipróbálnád lehet "megvilágosodnál" te is. El tudnád dönteni mennyire hiányzik hiányzik-e egyáltalán.
2013. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Miért érdekel a monogramja? Amúgy S. M.
2013. szept. 12. 08:12
 13/13 A kérdező kommentje:
# 11/12 Időpont ma 07:22 Ha legközelebb találkozunk, elbeszélgetek vele rólunk, és akkor majd döntünk, mert ő sem mondott semmi konkrétat.
2013. szept. 12. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!