Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érthető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető, hogy most már mindkettőnknek elege van?

Figyelt kérdés

A barátom meg az apja, és az én apám is egy helyen dolgoznak. Na most 24 óráznak és mindennap váltják egymást. Apám ma bent van, barátom is reggel jött haza 24-ből meg az apja is a másik telepről. Erre kitalálta a főnök, teljesen váratlanul (és nem ez az első hanem már nem akarom mondani hanyadik 2 év alatt), hogy szól egyet, menni kell megnézni valami másik melót 5 perc alatt legyenek kész és indulnak. Mindketten aludtak kb. fél órát. Egyszerűen úgy rángatja ezt a három embert mint valami bábút a főnök.


Ráadásul kezd eléggé engem is kiakasztani, hogy se az apámat, se a barátomat nem látom néha hetekig, mert nekem napközben suli van, és általában mindig csak este felé jönnek haza az egyéb munkákból. Másnap meg ugye megint mennek 24-be. Kezd ebből az egészből már mindenkinek elege lenni. Apám, barátom és após jelölt is már szörnyen kivan, olyanok mint a mosottszar.


De most én vagyok a szarszemét, hogy így gondolkodom? Vagy érthető?


2013. szept. 11. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez van, a főnök diktál. Ha nem tetszik nekik, nem muszáj ott dolgozni. Amúgy felnőtt emberek, majd tesznek ellene, ha akarnak. Még pont az hiányzik nekik, hogy még te is cseszteted őket emiatt....
2013. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ÉSS? Keresel nekik másik munkát?
2013. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!