Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemisták, összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták, összejönnétek olyan emberrel, aki nem tanult tovább?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ez nagy hülyeség sztem. Attól hogy nem végzett egyetemet (vagy nem fog) attól semmivel se kevesebb nálad.
2013. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2013. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
összejönnek csak a fő kérdés hogy mennyi időre....
2013. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Össze. Főként mert az egyetem nem zárja ki a retardáltságot és mert attól, hogy valaki nem végzi el még lehet értelmesebb mint egyik-másik 6-7 évig az egyetem padjait koptató idióta.
2013. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ... Lehet egy diploma nélküli ember is okos, sőt. Úgy nézem, hogy az egyetemisták nagy része buta mint a föld...
2013. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez hogy merülhet fel kérdés szintjén? Természetesen igen!


Egy szakmunkásképzőbe végzett vagy csak sima érettségivel rendelkező ember is lehet nagyon értékes belsőleg.

Személy szerint utálom az előítélet szerint élőket, én csak akkor alkotok véleményt, ha megismerek valakit. (Élő példa rá Gangsta Zolee. A zord külső érző belsőt takar, és ezt nem egy ember mondta már rá.)


Van egy haverom, ő nem tesz ki semmilyen képet facebookra, hogy őt ne a képei alapján ítéljék meg. Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki azok alapján ítélkezik, az meg se érdemli, hogy érdemben megismerjen.


Szóval véleményem szerint ez a dolog, hogy milyen végzettsége van valakinek, nem mérvadó az ismerkedésben.

2013. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

A válasz...igen.

Előző párom is, és jelenlegi is egyetemet végez - végzett. Nekem nincs diplomám. Vannak viszont olyan szakosok, akiknél kevesebb az esély rá. Főleg az orvosoknál, ezt tapasztalatból mondom, van ismerős, és az eléggé másabb, mint egy bölcsész...

2013. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberileg nagyon is értékes diploma nélküli emberek, és láttam már nem egy 3-4 diplomás ta*ó para**tot is.
2013. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem jönne össze egy alacsonyabb iskolázottságú emberrel, akkor nem érdemes összejönni vele.
2013. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra a fickóra mit lépsz, aki már 7 éve nyúzza az amúgy 3 éves alapszakot?


Mindenkit élből lenéz amúgy, és rohadt nagy arca van, hogy ő egyetemista.

2013. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!