Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne essen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne essen rosszul, ha a barátom kocsmázik?

Figyelt kérdés

Foci után elment kocsmázni. Nem tudom miért, de rosszul esik. Talán azért, mert nemrég jött haza külföldről hosszú idő után, és csak a tegnap volt velem, ma nem is találkoztunk.

Mielőtt elment, jöttek hozzám barátnőim, és pont chatelttünk,és szó szerint megsértődött rajta, hogy nem válaszoltam neki rögtön, én meg ugye ne szóljak semmit, hogy elment ide-oda. Nem is akarok, még mielőtt valaki le 'hisztis pi*ázna' nem fogom szóvá tenni neki, de magamban kicsit rosszul esik. Szívesebben lennék vele, és kicsit féltékeny vagyok, hogy velük van ahelyett, ennyi idő után.

Inkább a 'kocsma'szóval van bajom,mert magával vonja a részegséget,és elég rossz tapasztalataim vannak és nem tetszene, ha részeg lenne :/ Az a kérdésem, hogy győzzem le magamban ezt az érzést? Valaki tanácsot tudna adni? És nem oltásokat kérek...


2013. szept. 11. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig lehet hogy rád férne egy veszettség elleni... :)
2013. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bízol benne és nem gyakori az ilyen akkor ne izgasd magad. Ha gyakori akkor keress másik barátot. Esetleg irj egy üzenetet neki, hogy hiányzik és nem jönne-e hozzád mégis (nem túl sok sör után), akkor velük is találkozott meg veled is.
2013. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!