Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha a párotok más nőcskéket kamerázna a telefonjával?

Figyelt kérdés

Tegnap koncerten volt a párom a haverjaival és ahogy nézegettem a videóit (az engedélyével persze) láttam, hogy egyen filmezi a színpadot, majd elfordul és egy csajnak a mellét filmezte, aki egy srác nyakában volt. Egy másikon meg a haverját filmezte, aztán elment arra egy lenge öltözetű csaj és azt követte a kamerával. Nagyon megharagudtam rá mert rosszul esett, de ő csak nevetett, hogy csak poénból filmezte azokat. Aztán mondta hogy ne haragudjak, ő csak engem szeret, nem történt semmi megcsalás, igyekezett a kedvemre tenni, stb. Persze nem akarok emiatt szakítani, csak... csak nagyon megbántott ezzel.


Ti mit tennétek hasonló szituban? Rosszul esne nektek is vagy csak én fújom fel a dolgot?



2013. szept. 9. 09:27
 1/7 Hanariko ***** válasza:
nekem is rosszul esne, de beszéljetek róla. tisztázzátok mindenképp.
2013. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez azért nekem is rosszul esne! Legalább ne mutogatná..
2013. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kéne, hogy rosszul essen, hiszen csak "ökörködtek" a haverjaival.

De ennek ellenére nekem is rosszul esne. De én már csak ilyen érzékeny vagyok. :D

2013. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, de nyilván mindenkinek más fér bele, más a tűrőképessége, stb.

22L

2013. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát eléggé.:S Valamilyen szinten megalázónak érezném.
2013. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne nézhetne meg más csajokat? Attól, h megnézi őket, még szeret téged, hűséget ígért nem vakságot. Nem tudom minek kell ilyen kis hülyeségeken problémázni...így nem ő, hanem te fogod elbaszni a kapcsolatot...
2013. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, mert hűséget fogadott, nem vakságot. Mégis rosszul eshet azért az embernek, ha ennyire feltűnően bámul és filmez más csajokat.
2013. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!