Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez most mi köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi köztünk? Hogy lehetne ebből a helyzetből kilépni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyjából egy éve alakul a kapcsolatunk, közben én voltam mással is, de bármi van, mindig visszatérünk egymáshoz végül. Ez nem szerelem, nem is szexuális vágy, de akkor mégis mi ez? Nem tudjuk elfelejteni egymást, és mindig újra és újra felkeres, pedig már ezerszer lezártuk a dolgot.

Próbáltuk együtt egy pár hónapon át, de mindketten szörnyűek vagyunk kapcsolatban, külön-külön is, így együtt meg aztán főleg, szóval ez semmiképp se működik.

Na meg tényleg nem szerelem ez.. és nem is a szex, mert az nagyon ritkán volt köztünk, csak amíg ténylegesen együtt voltunk. Utána meg előtte is bármikor volt valami, csak egyszerűen a másikkal akartunk lenni, de elég volt a csók meg az ölelések is, és ő se próbálta szexre terelni a dolgot.

Hogy felejthetném el végre?

Mert ez olyan helyzet, hogy tényleg az egésznek semmi értelme és sehová se vezet, de már kezd nagyon rossz lenni.

Egyébként értem rajonganak a srácok, érte meg a lányok szóval nem arról van szó, hogy nem találunk mást és ez a vészmegoldás lenne.


2013. szept. 12. 13:53
 1/3 A.R. ***** válasza:
basszus ez elég bonyolult :D tiltás mindenhonnan, vessz vele össze hogy ő se keressen
2013. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem működik?? Pár múlva majd jól megfogod bánni szerintem..
2013. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anti paladin ***** válasza:
Tipikus se vele se nélküle kapcsolat. Nem lehet, hogy egyszerűen csak nem tudjátok lezárni a kapcsolatot? Voltam hasonló helyzetben, nekem 5 évembe és néhány csajba került, hogy végleg lezárjam a dolgot. Plusz teljes elzárkózás a csajtól.
2013. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!