Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 évesen még soha nem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen még soha nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Soha nem volt rózsaszín köd, meg a többi amit így leírnak. Leszek az valaha?
2013. szept. 12. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Van aki nem képes szerelmes lenni és szomorú dolog, hogy van ilyen.
2013. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

haver rózsaszin köd ???? nem holmi füvesektől kéne megkérdezned a dolgot meglátok egy lányt tetszik szimpatikus

közeledek hozzá és igy igy még végül már nem nélkülözhetetlené válik de ilyen hogy rózsaszin ködről én még nem tapasztaltam..

2013. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
francab odacsúszot egy nem szó is XDXD
2013. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátom 29 éves, és neki én vagyok az első olyan lány, akit szeret is. Nem tartom egyáltalán abnormálisnak a mai világban azt, ha egy fiú nem képes beleszeretni egy lányba. Elvégre mind csak kelleti magát, könnyűvérűek és az agyuk helyén is egy marik pirított szotyi van. Nem nagyképűségből mondom ezt, de én nem ilyen vagyok és ez számomra is megnehezíti az életet, hogy 22 év alatt nem találkoztam egy olyan csajjal sem, akivel normálisan eltudtam volna beszélgetni.

Sajnálom a mai fiúkat, kitartás neked is!!!

2013. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!