Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a barátom szerelmes belém?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt észre lehet venni a viselkedéséből. De meg is kérdezheted.
2013. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az első kapcsolatom, nem tudom hogyan bizonyosodjak meg erről. Rákérdezni egyelőre nem szeretnék.
2013. szept. 9. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretne, nem jött volna veled össze.
2013. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szerelmes-e, azt kétely nélkül éreznéd, hidd el, szóval ha felmerül, hogy nem az, akkor MÉG valószínűleg nem az.

De még gondolom az elején jártok, majd kialakul, ehhez azért általában idő kell...

2013. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tőlem megkérdezte barátnőm hogy szerelmes vagyok-e, így hirtelen intersparba a pénztárnál várakozva nem tudtam mit mondjak neki, mert akkor még nem éreztem hogy szerelmes lennék de késöbb kialakult és még mindíg szerelmes vagyok, csak a baj az hogy fél éve külön vagyunk :(
2013. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!