Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány. De van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. De van egy kis gondom?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

van egy lány egy suliba járunk még nem beszélgettünk viszont nagyon szimpatikus, van egy közös ismerősöm és érdeklődtem felőle.Ugye mint minden az életben itt sem lehet minden tökéletes,ugyanis ahogy az ismerős szavaiból kivettem szeret a haverjaival iszogatni és részeg is szokott lenni.Viszont én meg egyáltalán nemiszom alkoholt.Szerintetek ha összejönne vele a dolog lehet hogy ez gátat szabna a dolog müködésének? Vagy valakinek engednie kellene majd?

Köszi a válaszokat elölre is

16F


2009. nov. 3. 20:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem gátat mindenképp szabna, de nincs attól rosszabb, ha egy lány részeg. És ha oda kerül a sor, te ne engedj annyira. Más kedvéért ne igyál, az sosem jó.
2009. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Ha nem sikerül úgyis automatikusan továbblépsz. Mások miatt inni vagy rossz dologba belekezdeni (pl: cigi,fű,drog) nem szabad
2009. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmiképp nemkezdenék el inni miatta.De lehet hogy emiatt problémák lennének..
2009. nov. 3. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:
hát ilyen problémám nekem is volt...konkrétan a csaj úgy mutatkozott be anyáméknak,hogy én fogtam a haját(gondolom érted.:D)...na de mindegy.szerettem:D igazából,ha nem tudod megnevelni,akkor mindegy:D próba szerencse
2009. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyennek ki lehet alakítani komoly kapcsolatot?? Nem hiszem.
2009. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem azért lenne gáz, mert te gondolom nem szeretnéd h igyon, ezt ki is mutatod majd & megpróbálod befolyásolni. akkor ha mégis iszik, lelkiismeret-furdalása lesz, h ezt te nem szereted, ha meg nem iszik azért fogja rosszul érezni magát...
2009. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

16 éves vagy?

A megoldás:

IGYÁL!!!!

2009. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi:D

De nem nemiszom a sportüzésemből meg egyéb dolgokból kifolyólag..


Szerintetek hátrány a csajoknál ez hogy ha nemiszom?

2009. nov. 20. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:
dehogyis sőt minden fiatalnak így kéne gondolkodnia
2009. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Legalább könnyebb leitatnod, hogy meghúzhatsd a kocsmába.


99FL

2009. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!