Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány. De van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. De van egy kis gondom?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

van egy lány egy suliba járunk még nem beszélgettünk viszont nagyon szimpatikus, van egy közös ismerősöm és érdeklődtem felőle.Ugye mint minden az életben itt sem lehet minden tökéletes,ugyanis ahogy az ismerős szavaiból kivettem szeret a haverjaival iszogatni és részeg is szokott lenni.Viszont én meg egyáltalán nemiszom alkoholt.Szerintetek ha összejönne vele a dolog lehet hogy ez gátat szabna a dolog müködésének? Vagy valakinek engednie kellene majd?

Köszi a válaszokat elölre is

16F


2009. nov. 3. 20:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
vegyel kocsit. akkor mondhatod h azer' nemiszol h tudd szallitani a formas kis p.csajat. enis mindig ezt mondom kozbe szenne vagyok kokozva. arrameg minekigyak. 25f
2009. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!

Ne aggódj emiatt! 16 évesen az emberek legtöbbje iszik, legalábbis ilyenkor próbálgatja a határait. Én is ezt csináltam, meg szerintem sokan, amikor ebben a korban voltak. :) De, amikor volt párom, tudtam ügyesen viselkedni:). Gyanítom, hogy azért jár el a leányzó bulizgatni, meg iszogatni, mert nincs párja. Hidd el, ha lesz neki valakije, pl. te :), akkor nem fogja ezt csinálni, hogy lerészegedik minden hétvégén. De ne ítéld el ezért! Azzal még nincs baj, ha iszik (csak ne drogozzon!!!). Sőt, szerintem azért jó ilyen fiatalon italozgatni, mert idősebb korban, majd tudod azt, hogy mikor elég és mennyi az a mennyiség, ami megárt vagy éppen jó kedvet csinál. Szerintem az még nem baj, ha most részeg, mert ez a fiatalkorhoz hozzátartozik, de annál nincs csúnyább, mint amikor valakit esetleg már a munkatársai nevetnek ki, mert megivott 2 pohár sört egy céges rendezvényen és kifeküdt tőle! :) Ez az időszak, ennek a kornak a velejárója!:)

Hívd el egy randira, egy próbát megér! :)

Sok sikert!

2009. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!