Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mellette állok de nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellette állok de nem akarom hogy nyomulásnak vegye?

Figyelt kérdés

Hogy mutassam ki neki, hogy mellette állok és vele vagyok, anélkül, hogy ő azt üres szavaknak, sajnálatnak hinné?


Meghalt az édesanyja pár hónapja, és még mindig fáj neki. Az állások se jönnek neki össze mostanság... Kicsit depressziós is lett.


Röviden a mi kapcsolatunk: Jóban vagyunk nagyon, van barátnője, de egyszer részegen megcsókolt, nem intenzíven kapott le, csak adott egy gyengéd csókot. Azóta erről nem is beszélünk. Ettől függetlenül szeretném ha tudná, hogy bármikor bármi van, szólhat...


2013. szept. 12. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem vigasztald meg barati modon. beszelgess el vele, en mar csinaltam ilyet hverommal miko letort volt es nem is gondolta h barmi hatso szandekom lenne v barmi. legy oszinte, azt lehet latni ilyenkor :) remelem helyre rakod az agyat, nem jo az ilyen :/ sok szerencset
2013. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!