Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen randihelyeket javasoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen randihelyeket javasoltok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elmenni randizni, már több, mint egy éve járunk, így elég sok helyen voltunk már. Győrben keresünk valami jó ötletet, hogy hová menjünk pontosan. Ha egy győri esetleg belebotlik ebbe a kiírásba, írhatna pár tippet, mert annyira még nem ismerjük Győrt. :) Köszi a válaszokat!

2013. szept. 12. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
fasza én pont győrbe lakom lájk ha te is
2013. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
aranyszarvas étterem az fasza hely
2013. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Emberek ***** válasza:
100%

igaz nem vagyok győri, de eléggé ismerem, mert 16 éve járok oda mondhatni rendszeresen. de vannak jó helyek pl.:

adyvárosi tó, télen a jégpálya, dunakapu tér és környéke (de azt most felújítják) hirtelen most ennyi jut eszembe. remélem segítettem

2013. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Ha beülős is játszik és szeretitek a teát (esetleg a vízipipát), akkor a Mandala jó választás. Hangulatos, ha sokan vannak akkor viszont kicsit zsúfoltnak érződik. A Nem Szingli kávézóban még nem voltam, de jókat hallottam róla. Ha szeretitek a kávét akkor a Freit is érdemes meglátogatni.
2013. szept. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Jó sok tippet sikerült hasznosítani és már több randihelyet is kiszemeltünk, hála nektek egy darabig nem kell újra keresgetni! :D
2013. szept. 13. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!