Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbizonytalanodtam a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam a kapcsolatunkban. Nem tudom mért lett ez. Szerinted?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, aki nagyon tetszett nekem, már legalább 2 hete járunk, és egyre inkább azt érzem, hogy már nem is szeretem annyira, meg hogy tuti nem ő az igazi, és már annyira nem is tartom szépnek. Szerintetek mit csináljak? Szakítsak vele így az elején? Szegény biztos beleélte magát, de én meg nem akarok olyan kapcsolatban lenni, ami számomra nem jó... :/

Előre is köszi. 16/f


2011. ápr. 12. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Egen ez tipikus, összejöttök meg mindkettőtöknek tetszik a másik azt rájöttök, hogy nem a külső minden, ha a belső nem tetszik meg akkor aztán lehet egy cicababa, a kapcsolat mégsem lesz szép....


Én azt mondom igen szakíts vele, de jól gondold át. Ne legyen az utána, hogy mégis megbántad....Jah persze ezt személyesen beszéld meg vele, hogy megpróbáltátok de szerinted ez így nem fog működni meg ilyenek.....

2011. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen 16 éves voltam. :) Minden barátommal szakítottam 2-3 hét után,mert rájöttem,hogy nem jó az nekem. Egyik az,hogy nem vagy érett egy komoly kapcsolatra,a másik, hogy rosszul választasz. Mindenképp szakíts vele. Neked is jobb, és majd belátja a lány,hogy neki is..mert nem hazudsz neki. 2 hét után még nem fog összedőlni a világ neki.

22/L

2011. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elején még szeretted vagy akkor is bizonytalan voltál? Nem tudom, hogy bemagyarázod-e ezt magadnak mostanában(Tuti nem ő az igazi, nem is tartom már annyira szépnek)vagy az elején is így gondoltad....ne vedd sértésnek,de ha az elején is így álltál hozzá(mert 2 hét hát nem sokat változtat sztem), akkor minek jöttél egyáltalán össze vele....ő akarta nagyon?

Sztem inkább az elején szakíts vele, ha ezt egyáltalán nem tudod megoldani vele, de ha már szépnek sem tartod, akkor sztem hagyjad, remélem ő sem élte annyira bele magát ...

17/L

2011. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig milyen nehéz felrúgni ezeket a hosszú-hosszú heteket...
2011. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amég nem jártunk, addig tetszett, és sokkal jobban eltudtunk beszélgetni, meg jobban elvoltunk stb. De elkezdtük, úgy rendesen beszélgetni, és akkor még tetszett, meg szerettem, meg minden, nyílván akkor nem jöttem volna össze vele, ha nem így van. De ahogy elkezdtünk járni, nem is tudom, nem tetszett neki, hogy beszélgetek másokkal is, meg hogy a barátaimmal is vagyok, nem csak vele ( és egyébként egy társaságban vagyunk ) úgy hogy ugyanúgy vele is voltam, meg kezd mindenen megsértődni, és még ilyenek. 16 évesen, nem gondolom hogy nem vagyok érett egy párkapcsolatra, mert ha neked sokkal később volt az első párkapcsolatod, szerintem nem velem van a baj. Mellesleg már volt előtte is barátnőm, akivel másfél évig együtt voltunk. És csak az szóljon be, arra hogy 2 hete járunk, akinek még nem volt rövid kapcsolata. Ezen az oldalon, egyre több az olyan ember, aki nem azért válaszol hogy segítsen.
2011. ápr. 13. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor helyben vagyunk, nekem nem volt rövid kapcsolatom. Ha lett volna sem éltem volna bele magam annyira, hogy ne legyen kiút belőle.
2011. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 16 éves is tud éretten gondolkodni. Lehet, hogy a kérdező sokkal érettebb, mint egy huszonéves akárki, aki minden héten mással kavar. Én nagyon örülök, hogy vannak még ilyen normális srácok. Nem akarja áltatni a lányt, ezt értékelem benne. Ezen az oldalon nem kell mindenkit sértegetni, nem azért jött létre!

17/L

2011. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha nem volt még rövid kapcsolatot, akkor szerencsés vagy, örülj neki. Amúgy meg télleg nem akarom, hogy beleélje magát, vagy hogy nehezebb legyen neki elfelejteni, de nem az én hibám az hogy ez nem megy így. Megfogom ezt vele beszélni ketten, hogy most mi legyen, mert gondolom ő is kezdi észre venni, hogy ez így nem oké. Azért bánom, mert szeretem. :/
2011. ápr. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!