Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elbizonytalanodtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elbizonytalanodtam az érzéseimmel kapcsolatban, most mi legyen? Bővebbenlent!

Figyelt kérdés
Barátommal több mint 8 hónapja vagyunk együtt. Én 2héttel ezelőtt elmentem nyaralni Siófokra a csajokkal, és megismerkedtünk srácokkal akik ugyanott szálltak meg ahol mi. de volt barátnőjük meg nekünk is barátaink és alapbol nem ugy közeledtünk egymáshoz ennek tekintetében. viszont utolsó nap az egyik sráccal tök jol elbeszélgettünk meg hülyülgettünk, meg ugymond beszólogattunk egymásnak. azóta csak rá tudok gondolni, hogy vajon mivan vele. szerintem már elég durva, ha róla álmodozok ugymond és nem akarom a barátomat se kitenni ennek.. szóval szerintetek ez hogy arra a srácra gondolok azt jelenti hogy nem is szeretem már annyira a barátomat.. nemtudo ezt az érzést mirevélni.. vagy ez csak fellángolás?? légyszives segitsetek mert megőrülök.. nem akarok a barátomnak se fájdalmat okozni..
2011. júl. 23. 16:14
 1/3 napietus ***** válasza:
valószínűleg soha többé nem fogod látni, az természetes, hogy gondolsz rá, mi lenne, ha...el fog múlni, ahogy távolodnak az emlékek. ez nem baj, nyugi :)
2011. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha le vagy kötve egy idő után keresni fogod az izgalmakat. Ez nem azt jelenti, hogy nem szereted a barátod, hanem, hogy már több ideje vagytok együtt és vágysz egy kis változatosságra. Szerintem túlteszed majd magad ezen és megy majd minden tovább úgy ahogy volt.
2011. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Jártam egy fiúval, aztán elmentem egy hétre Egyiptomba nyaralni. Ott nagyon sok férfi érdeklődött irántam, ez növelte az önbizalmam, és rájöttem, hogy mégsem vagyok szerelmes a fiúba. Figyelj, ettől még szeretheted a barátodat, de szerintem nem vagy belé szerelmes. Mert ez különbözteti meg a szerelmet a szeretettől. Ha szerelmes vagy, akkor nem érdeklődsz más iránt. Mert a szervezeted nem hagyja. A másik fiú iránti érzelmeid, biztosan csak fellángolás, de a barátod iránt érzett sem több szeretetnél.
2011. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!