Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. Van egy kolegám,aki 38 èves. Együtt dolgoztunk egy èjjelt, és elég egyértelműen a tudtomra adta,hogy tetszem Neki. Eleinte csak beszélgettünk mindenféléről,majd terelte a témát a szex irányába,párkapcsolati problémákra stb... Utána egyre közelebb került hozzám,majd bejött az intimszférámba is. Sose figyeltem nála fel erre,mert amióta ismerjük egymást így viselkedett velem. Testi kontaktusba kerültünk,ami hazudnék,ha azt mondanám rosszul esett. Éreztem,hogy tetszik Neki a helyzet,hogy ennyire közel lehet hozzám. Megbeszéltük,hogy ezt előszőr és utoljára csináltuk,és sose beszélünk róla se egymás,se a kolegák előtt... Ő tényleg próbál úgy viselkedni,mintha semmi nem történt volna,de látom rajta tetszett Neki az,hogy csókolóztunk és majdnem több lett belőle... Én azóta már nem vagyok olyan kis szégyenlős előtte,de tetszik,ha néz engem és felfigyel rám,amikor ott vagyunk a munkahelyen. Kérdés bennem annyi van,ami megerősítésre vár,hogy Ő csak a trófeát látja bennem,ugye? Ezt abból gondolom,hogy 3 év alatt már a tudtomra adhatta volna,ha komolyan tetszem Neki.... Nem? Ti mit gondoltok? Jaaah azt tudni kell róla,hogy régebben szeretett hódítgatni és ment is Neki,mert jó pasi és jó a dumája is...

2013. szept. 13. 14:22
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdés vége technikai okok miatt lemaradt... Szóval a kérdésem: Felejtsem el,és maximum játszak vele--flörtölés,vagy gondoljak komolyabb dologra abból kiindulva,hogy mennyi idős? Köszi,hogy elolvastad és válaszolsz értelmesen! :)
2013. szept. 13. 14:31
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem hinném hogy ebben bárki mérvadó tanácsot tudna adni. Állj elé ugyanezzel, és beszéljétek meg. Ennél jobbat nem tudok mondani.

Őt innen nem ismeri senki, általánosítani ebben a kérdésben nem lehet mert nem tudjuk az ő fejében mi játszódhat le. Lépj a tettek mezejére és derítsd ki.

2013. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg tőle.. elképzelhető hogy komolyan gondolja az is hogy egy skalp vagy neki.. ezt ő tudja.. mi nem..

szóval beszéld meg vele hogy mit szeretnél és kérdezd meg hogy ő mit szeretne.

2013. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezen rágódok már régóta,de a munkahelyünkön alig van lehetőség kettesben maradni. Amikor sikerült,nekirugaszkodtam és utaltam rá,hogy nem lenne ellenemre ha újra megtenné ezt a lépést... De már nemtudott reagálni,mert bezavart egy másik kolega és csak nézett mélyen a szemembe,aztán huncutul mosolygott rám... De nemtudom,hogy az a mosolya volt: "A markomban vagy...!", vagy az a mosolya,hogy "Végre megvan a nő,aki tetszik...!". Mondom,ha akart volna közeledhetett volna 3 év alatt,meghát csak feltűnt volna,ha akart volna valamit.... Legalábbis azt mondta,hogy az elejétől kezdve tetszem Neki. Megbeszéltük,hogy nem beszélünk erről... Ezek szerint fogjam be,csak skalp vagyok,mert ha nem az lennék,nem hagyná ennyiben....próbálkozna, nem?! Tetszik,de mivel csibész,így nem merek benne bízni... Ehhez kéne mégegy olyan éjszaka,mint az a bizonyos volt,hogy tudjam mit érez,vagy mit nem érez.

Fiúk/Férfiak ez mit jelent nálatok,ha ezt csináljátok?

Elég az általánosság,amíg többre nem jutok.... Köszi az eddigi gyors válaszokat,mentek a zöld kezek! :)

2013. szept. 13. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kozeledik onmagatol miutan ennyiszer a tidatara hoztad hogy tetszik neki akkor Ne Nyomulj! Majd ha netan meg is teszi a megfelelo lepeseket en a helyedben kedves, elfogado lennek de nem engednem hogy megkapjon jopar honapig. Ha kitart azt jelenti majd hogy szeret. Ha lelep akklr eggyertelmu. De mindezt oszinten. Ne jatszadozz senki erzelmeivel. Csak add tudtara a ketelyeidet.
2013. szept. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az érvek "igenis" meg "nemis"ek. Szerintem számíthatnál rá mert, idősebb. De nemis mert, ha tényleg hódítgatott meg ilyenek akkor inkább hagynám az egészet. Bár ahogy olvastam nagyon vonzódsz hozzá. Mérlegelj magadban és úgy dönts. Dea lényeg, hogy ülj le vele egy kávéra/italra és beszéljétek meg ezt a dolgot.
2013. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kolosszus22 ***** válasza:
Ezt innen nehéz megmondani, minden esetre az elgondolkodtató, hogy csak a munkahelyen konfrontálódtok. Kérdem én, ha annyira komolyan a szándékai, miért nem kezdeményez egy munka utáni vagy hétvégi találkát, randit?
2013. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Előző vagyok, érdekelne még, hogy a magánéletéről mennyit tudsz. Mert így elsőre olyan, mintha lenne valakije (feleség, barátnő, élettárs), de feléd is közeledne közben és maga se tudná eldönteni mi lenne a jó.

26F

2013. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Skalp lettem volna Neki,mert együtt él egy 45 éves nővel.... Nekem is ez volt a gyanús a mondókájában,hogy ha tényleg ennyire bejövök valakinek,az egy dolog,hogy pl. a koleganő nem veszi észre,hogy közeledek felé,de basszus,nekem kell ez a nő....elhívom valahova,legfelljebb nemet mond. Hàt vonzó volt,de így összetörte a magáról alkotott képét bennem. Ez van. Azért köszi a válaszokat,mentek a zöldek. :)
2013. szept. 18. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!