Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

Barátommal 5 éve vagyunk együtt. Egy héten kétszer aludhat nálam, van, hogy 3X is itt alszik, és ez a szüleimnek nem tetszik. Miért zavarja ez őket? Hogy tudom jobb belátásra téríteni őket?

18/L



2013. szept. 13. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, meg kéne tudni, miért nem szeretik ha sűrűn ott van. Mert az ok ebből nem derül ki. Ha tudnád miért nem szeretik ha heti 2-3 alkalomnál többet ott van akkor lehet ellene tenni, vagy lehet róla beszélni velük. Így nehéz jó tanácsot adni. :S
2013. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátoddal nincs gondjuk akkor valoszinüleg azt akarják amit minden szülő szeretne hogy a lányuk ne éljen szexuális életet.. és ha már azt él akkor azt ne náluk tegye
2013. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet nagyon nyikorog az ágy, és zavarja őket, amikor éppen "alszotok". :D


Egyébként erre nem lehet ennyiből pontos választ adni. Viszont ha nem akadályoznak titeket, csak húzzák a szájukat miatta, akkor hagyd rájuk, majd megszokják.

2013. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ebben a korban nem alhatott itt. De nem tudom, h ezzel mi bajuk van, ha már abba nem szóltak bele, h 13 évesen pasid legyen.. szóval..
2013. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szexelni nem csak éjjel lehet. A szobám nem anyuék szobája mellett van, és nem is nyikorog az ágyam.
2013. szept. 13. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is erre értettem.
2013. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hanem arra, h ha akkor nem volt bajuk, h van pasid, akkor 5év után nem értem, h min problémáznak.
2013. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem komolyan gondoltam, csak próbáltam elhinteni egy ártalmatlan "poént". :D


Mivel azóta se mondtál semmi újat, így csak azt tudom mondani, hogyha 5 éve tart már a kapcsolat , ráadásul heti 2x alszotok együtt, akkor olyan nagy gond nem lehet. Talán csak zavarja ez még őket, hiszen relatíve még fiatalok vagytok. Amíg nem próbálnak belekavarni a kapcsolatba, addig ez legyen a legkisebb gond.

2013. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Időközben beszéltem anyuval. Apu nehéz eset lesz még... :/
2013. szept. 13. 17:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mit akarsz ennél többet, ha többet lennétek együtt, az együttélés lenne már.

És igazából engem is zavar, ha tesóm csaja folyton itt van, ha itthon vagyunk pl, mert akkor kerülgetni kell, nem érezhetem magam totál otthon a saját otthonomban... ha ezt heti pár alkalommal el kell viselnie az embernek, az akkor is frusztráló, ha egyébként semmi gondjuk a dologgal. Szerintem ezzel is lehet gondjuk. Mondjuk csinálhatnátok, hogy nálatok vagytok 1-2 estét, aztán náluk is ugyanannyit. Na meg anyagi vonzata is van azért, plusz egy fő kaja, víz, telefon, laptop, akármi, ha nem külön fürdőtök van, ott is kerülgetni meg tartogatni a dolgokat, stb.

Jobb belátás? Hát, elmehetsz pénzt keresni, és összeköltözhettek a pasiddal, akkor azt és annyit és úgy csináltok, ahogy nektek tetszik ugye, anélkül, hogy apuci-anyuci beleszólna. Ha ez perpill nem megoldható, akkor marad az, hogy örülsz, hogy ennyit is tolerálnak.

Meg tetszik vagy sem, az ő kislányuk vagy, nem szokták szeretni a szülők az ilyet, csak megtűrik. Én őseim se voltak sose oda az örömtől, ha náluk volt a pasim, akkor is, ha tisztában vannak a dolgokkal és még kedvelik is. :D

2013. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!