Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg szüleim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg szüleim?

Figyelt kérdés

Pár napra elmennek szüleim és azt szeretnén, hogy ne nagymamám vigyázzon rám, hanem barátom itt aludhasson. Nagyon rossz érzés, hogy barátnőim mind barátjukkal alszanak, elmennek velük hétvégére Balatonra... mi pedig napközben találkozhatunk, de át se mehetek hozzá. Pedig tudják, hogy szexelünk... de persze titokban,' mert amúgy eltiltanának egymástól. 10 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Segítek itthon, suliban nagyon jól tanulok (4.5 feletti az átlagom), normális vagyok és nem járunk el bulizni. Már kicsit elegem van... kérlek segítsetek!!! :(

L/17



2013. aug. 19. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Szerintem ne akarj túl fiatalon felnőtt lenni, azért "mert a többiek is"...

Örülj neki, hogy vigyáznak rád és nemsokára úgyis nagykorú leszel, így feltehetőleg azt teszel majd, amit akarsz. Addig fél lábon is kibírod.

2013. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Pedig tudják, hogy szexelünk... de persze titokban,' mert amúgy eltiltanának egymástól"


Ez így kicsit fura.


Kérdezd meg a szüleidtől, hogy miért nem engedik meg? Akkor tudsz reagálni arra, amiért nem engedik.

2013. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudod őket meggyőzni semmivel. Észérveket megpbálhatod, elmagyarázni, hogy neked ez miért lenne fontos. De őszintén megvallva kétlem, hogy belemennének... :/ Ezzel csak azt érik el, hogy titkolózni fogsz előttük.

És mielőtt lehurrognátok, én se vagyok amellett, hogy 16-17 éves tinik naponta ott aludjanak egymásnál és folyton szexeljenek. De egy 17 éves normális lánynak igazán megengedhetnék a szülei, hogy néha néha együtt aludjon a barátjával.

36/N

2013. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi sem mindennap szeretnénk együtt aludni, csak most... mivel év közben alig tudunk együtt lenni, főleg nem kettesben. Ezért jó lenne.. :/
2013. aug. 19. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!