Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy mindenkinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy mindenkinek van valami reménytelen, plátói örökké tartó szerelem?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon szenvedek egy lány miatt, és azt hiszem nem fogom soha kiheverni teljesen. Sajnos reménytelen. Hallottam, hogy ezzel azért nem tartozom a ritka kivételek közé. Igaz ez ? Állítólag sok házas embernek is vannak ilyen örökké tartó fájdalmai a múltból.
2013. aug. 23. 22:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

juj ne már örökké tartó ? :O

te mióta szenvedsz?

2013. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, hogy igaz-e, de nekem is van olyan régi "plátói" szerelmem, akit nem tudtam még mindig igazán kiheverni. Pedig már több mint tíz éve történt.
2013. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
igen van de nem a személy iránt hanem a puncik iránt ...
2013. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéskével próbálod léprecsalni házas pasikat?:xDD
2013. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én csak olyan féléve, de sokat beszélgettem erről másokról, és vannak példák sok sok éves esetekre. Sőt vannak felnőttek, akik házasságban élnek és bár szeretik a párjukat, de még sem tudják teljesen elfelejteni a régi nagy szerelmüket, akiket valamiért sosem kaphattak meg.
2013. aug. 23. 22:09
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
puncik...ennyit jelent neked egy nő, mi? remélem, azért azt nem várod el, hogy a nők a lényedet szeressék, te is csak egy kuki vagy
2013. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

am ne aggódj kérdező, sok sok esetben elmúlik, hála az égnek..nem kell örökké szenvedned, DE

ehhez kell elhatározás, akaraterő, és feltétlen szükséges, hogy lezárd

és miért reménytelen, mitől lesz tul képp egy szerelem reménytelen?

2013. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
nem tart örökké.
2013. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
igen én csak 1 f@ sz vagyok használni kell, minden lyuk 1 forma csak a keret más ha pedig véletlen normális keretet sodor a szél a f@ rkam felé azzal többször is csinálom így normális míg nem fog meg valaki , ahogy minden ember ge cinek indul csak van aki ge ci is marad, minden nő 1 semmitmondó lyuk ként kezdi csak van aki lyuk is marad :D, szerelmes pedig nem leszek soha , a kölcsönös tiszteletet ,és megbecsülést többre tartom holmi biokémiai reakciónál ami úgy is elmúlik.
2013. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Van. És én is neki.

Lehetnénk együtt is de ő inkább apucinak, és a társadalmi elvárásoknak akart megfelelni. Szerintem boldogtalanul él.

2013. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!