Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt szeretné, ha csinosabban öltözködnék. Ez az a kategória, hogy "oké, megteszem érted" vagy pedig: "ilyen vagyok, ne akarj megváltoztatni"?

Figyelt kérdés

Alig 1 hete vagyunk együtt.

Nem túl felszínes dolog ez? tényleg ennyire számít?

Azt mondta, szeretné ha elmegyünk valahova én lennék a legcsinosabb.

Ő 27 én 26.


Nektek mennyire számít ez?


2013. szept. 14. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nekem számít hogy csinos legyen a párom.
2013. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy ha alapjában véve így vagy nem jó neki, akkor mért jött veled össze? Már így is neked kéne a legcsinosabbnak lenni a szemében, amennyiben szeret...
2013. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
48%

Gondolkozz el. Haslampos vagy, hiába szeret, attól még ő is lát a szemétől.

Te hogy érzed magad? Ha ő nem lenne, nem igényelnél változást esetleg eleganciát?

2013. szept. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyeneket nem várok el egy lánytól. A lány se mondja meg nekem hogy öltözködjek...
2013. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:

Attól függ alapjáraton hogy öltözködsz, hogy szakadtka vagy e vagy normálisan. De szeretem ha egy nő csinos nőies.

De azért nem kell semmit sem túlzásba vinni.

2013. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem, hogy ha nem te vagy számára a legcsinosabb, akkor miért jött össze veled. 1 hét alatt nem tudtál annyira megváltozni. :D

először azt hittem, hogy több éves kapcsolat után mondta ezt a barátod, mert van, aki "elslamposodik", ha állandó kapcsolatban van, de itt tuti nem ez a helyzet.

én úgy vagyok vele, hogy fogadjon el, ahogy vagyok, szerintem te is igényes lehetsz magadra, legfeljebb sportosabb-lazább a stílusod, nem kiöltözve, magassarkúban veretsz le a kisboltba is zsemléért. :D én is farmeros típus vagyok, de eddig még nem volt vele baja egyik barátomnak se. nyilván, akik a cicababákat szeretik, azok nem keresték a társaságomat. :)


22L

2013. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom alapjáraton nagyon szépnek és csinosnak lát. Persze igyekszem adni magamra, de nem csípem ki magam pl. a suliba. Farmer, póló, esetleg szempillaspirál, kész.

Ráadásul ő nem az a típus, aki otthon meglát a kinyúlt, kifakult, körömlakkfoltos pizsimben, és elborzad. Azt szokta mondani, hogy egészen cuki vagyok olyankor :)

2013. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott egy hihetetlen ötlet:

Oldjuk meg a problémát, és maradjunk együtt.

Kompromisszum.

2013. szept. 17. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!