Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan buktassam le a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktassam le a férjem, ha nem hagy nyomot sem a telefonban, sem a számítógépen, de minden jel arra utal, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hazugságok, véletlenül 1 nappal hamarabb megy el vásárba , már nincs köztünk sex sem ....
2013. szept. 14. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Mitől lesz jobb ha lebuktatod?Attól még ugyan úgy vége ennek a házasságnak.
2013. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

MINDEN KAPCSOLAT ALAPJA A KOMUNIKÁCIÓ!

Kérdezd meg tőle, hogy most mi van?

1. Ha idegeskedik akkor megcsal.

2. Bevalja hogy megcsal.


Ha az első lenne, akkor küld el privátba na címét és megkeresem. ;)

2013. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszerű 3 gyerkőccel kilépni egy házasságból, és elég ideges volt mikor lebukott egy oltári hazugsággal, amivel alibit gyártott, persze az igazat nem vallotta be soha, hogy akkor éppen hol járt...

MÁr felajánlottam neki a nyitott házasságot, de arról hallani sem akart.

Sokszor leültem már vele beszélni , de a dolgot eléggé bonyolítja, hogy benne van a pakliban a "tünetek" alapján, hogy bisex... ezért sokkal jobban tagad.

2013. szept. 14. 10:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Atyám... : /

Hát sajnállak. :(

2013. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha bisex,akkor ne aggódj,nem olyan nagy baj. Miért kellene lebuktatnod ? Aztán csak magyarázkodhatna,és egy pasinak ez kellemetlen.
2013. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csináljátok hármasban.
2013. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A pontosítás kedvéért : hónapok óta nem fanyalodott rám, ezek után már nehogy valami könyörszexxel fogja be a számat újra hónapokra miközben szerintem ő éli a világát, mert tudja, hogy a gyerekek miatt ide vagyok láncolva!

Nem vagyok még 80 éves, elég annyit benyelnem , hogy együtt kell még jó néhány évet élnünk, de amig nincs nyitott házasság én nem tudok szeretőt tartani...

Ha lebukna , tények elé állíthatnám, de addig csak vádaskodás és még ő "sértődik meg ".

2013. szept. 14. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor tarts szeretőt az engedélye nélkül.
2013. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ameddig csak gyanús jelek vannak a félre lépést nem javasolnám. Az egyértelmű bizonyítékok után is inkább a válást, szerintem ez így tiszta.

Egyébként lehetségesnek tartod, hogy egy férfi miatt hanyagol és ezt próbálja eltitkolni előled?

Ha a szexuális irányultsága megváltozott, akkor nem véletlenül nem él veled szexuális életet...


Őszinte sajnálatom a történtek miatt, kívánom, hogy ha más nem is, de a gyermekeid erőt adjanak!

2013. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ohhhh

ja hát ismerek én hasonlót, ahol az ürge már 2 gyerek után váltott át a pasikra, szal van ilyen ...

sztem ettől a kapcsolattól már sokat ne várj, egyértelmű, hogy a nőnemű lények nem bejövősek neki, ezért nincs sex.

a válásban is igazad van, nehéz dolog, na meg a gyerekek is mit szólnak később ... (az én ismerősöm gyerekei pl nem állnak szóba az apjukkal mióta megtudták az igazat), szal itt az lehetne a megoldás ha őszintén leültök és megbeszélitek szépen az ideális látszat-házasságot a gyerekek érdekében, aztán meg mindenki éli a saját életét, és természetesen te is tartasz magadnak szeretőt, szeretőket. máshogy ez nem megy.

2014. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!