Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? Nem értem őt. Itt aludtam nála és egész éjjel hozzám sem ért.

Figyelt kérdés

Most meg elment mert dolga van, aludjak addig nyugottan.

10 hónapja vagyunk együtt, volt már együtt alvás de az mindig szexel járt, jó volt. Most semmi.



#alvás #nem volt szex
2013. szept. 8. 07:26
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
aludj vissza,hátha meglepi reggelit visz :D
2013. szept. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1#. Nem azt hoz... vagyis nem hiszem. El kell vigyen valakiket valahová, nekem nincs hely a kocsiba, ezért nem mehetek vele.
2013. szept. 8. 07:34
 3/22 anonim ***** válasza:

Fáradt volt,mi férfiak se kívánjuk állandóan a szexet.

Te miért nem kezdeményeztél?Könnyen lehet hogy meg jött volna a kedve.

2013. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azt hiszem van egy nagy problémánk. Mikor utoljára kezdeményeztem vissza utasított. Már többször is vissza utasított, mondva hogy fáradt. Nem fogok többet kezdeményezni. Most nem tudom mitől lett volna fáradt pénteken és szombaton is szabad napos volt és szinte semmit nem csinált. És volt olyan mikor sokkal fáradtabb...
2013. szept. 8. 07:55
 5/22 A kérdező kommentje:
Már nem kíván engem? Van neki valakije?
2013. szept. 8. 07:56
 6/22 anonim ***** válasza:

Komolyan?Pedig egy női kéz csodákra képes.:D

Akkor ott valami komolyabb probléma van.Nem volt valami kellemetlen élménye szex közben,pl.merevedési probléma vagy túl korán elélvezett?Biztos ,hogy valami oka van annak ,hogy nem mászik rád.Beszélj neki erről ,mert rámehet a kapcsolatotok.

2013. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha már az elejétől fogva így lett volna azt mondanám hogy neki ennyire van szüksége és kész. Az elején sokkal több volt a szex és jobb is.
2013. szept. 8. 08:06
 8/22 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy közbe lelankad, én voltam felül, azt hittem valamit rosszul csináltam. Azt mondta fáradt, és nem csak a szex miatt akkar velem időt tölteni.
2013. szept. 8. 08:09
 9/22 anonim ***** válasza:
Akkor könnyen lehet ,hogy az lehet a háttérben.Mi férfiak nehezen viseljük el azt ha a férfiasságunkkal gond van.
2013. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A nők, legalábbis meg azt ha vissza utasítják! Mégis mit csináljak?
2013. szept. 8. 08:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!