Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy szakítani akarok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, első kapcsolatom tart lassan 2 éve. Az a helyzet hogy már nem az igazi a kapcsolatunk. Ebből kifolyólag kezdtem el ismerkedni van egy srác akivel randiztam de több lett belőle mint szimpla randi mert lefeküdtünk. Csak most történt velem először ilyen...de vhogy nem bantam meg a dolgot.

Ha szakítani szeretnek es kerdezi miert emlitsem meg neki? Félek, hogy csúnyán megverne vagy valami. Szerintetek?


2013. szept. 14. 21:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha probléma van a párkapcsolatban, miért nem ülsz le vele megbeszélni? Ha nem lehet vele megbeszélni, miért nem szakítasz vele? Ha párkapcsolatban vagy, miért csalod meg a másikat?


Ez már megtörtént. Ha félsz a hivatalos barátodtól, ne mond el neki, hogy megcsaltad, de ne is kezdjetek azonnal hivatalosan mutatkozni, mert simán összekötheti a pontokat.


"Nem bántam meg a dolgot" - nagy baj és nem azért mert olyat kaptál, amit szerettél volna, hanem mert vannak olyan alapelvek, amiket be kellene tartani.

2013. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha már eleve felmerült benned az, hogy a másik srác iránt többet érzel, és el is mész vele randizni, akkor már régen illett volna szakítanod. És az esetlegesen felmerülő problémákat is meg kellett volna beszélned, ez a te felelősséged is. Hogy a megcsalást elmondd-e vagy nem, azt nem tudom, de a kapcsolatotok ellaposodásáért nem kizárólag egy személy a hibás. Ha végképp úgy érzed, hogy szakítanod kell, akkor talán elég lesz annyi is, hogy már nem szereted a barátodat, ez éppen elég lesz neki.
2013. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd meg, hogy megcsaltad, mert csak feleslegesen bántod vele. Mondd, hogy már nem az igazi a kapcsolat és megtetszett valaki más. Amúgy még ha a megcsalás nem is szép dolog, akkor sem indok a verésre.

És még annyit, hogy itt gyakorin nagyon sok oltogatás megy megcsalásért, pedig azért nézzünk körül a világban... Kb. mindenki megcsal mindenkit, csak maximum nem vallja be. Lehet, hogy aki itt oltogat, az is megcsalt már valakit.

2013. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#: dehogynem, pont ettől lesz egy büdös ribi. Ahelyett, hogy először szakit, aztán randizik, majd kefél a palival, inkább leszarja a pasiját, és megcsalja. Az ilyenre a legfinomabb jelző is a cafka.
2013. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hát. elkövetted azt ami a legjobban fájhat neki. háta mögött krválkodtál, ráadásul meg is csaltad. lehet hülyeség vagy valami, de szerintem egy 2 éves kapcsolatot nem így kellett volna "lezárni" részedről. gerinctelen dolog. fogadjunk nem is mondtad neki hogy szr a kapcsolat. jóhogy nem, mert kifelé kacsintgattál. ér annyit, hogy elmondd neki, hogy egy életre megutáljon. remélem veled is ez fog történni :)
2013. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
egyébként nem fog megverni, csak lehordani, JOGOSAN
2013. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát aki ri banc az az is marad.
2013. szept. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem az jön le ebből az egészből, hogy azért nem mondtad meg a régi pasidnak az újat, nehogy 2 szék közül a pad alá ess...megvártad, míg összejön egy új pasi, nehogy egyedül legyél... nagyon ilyen szaga van a dolognak.


Mond meg a barátodnak, hogy egy ribi vagy, aki nem tudja csukva tartani a lábait addig sem, amíg lezár egy 2 éves kapcsolatot....


b..sszus, 2 év.... ez sok idő annak aki szerelmes. én ennyi idő után már férjnél voltam, te meg azzal zárod le, hogy mással k.rogatsz.


elég gusztustalan.....és ebben nincs sértés, csak igazság!

2013. szept. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!