Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Ez normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Június óta járok egy sráccal, már régóta ismerem. A helyzet az, hogy megvagyunk, de csak langyi a kapcsolatunk. Már most! Amit nem tartok jónak.


Nincs már kedvem ismerkedni, megszokni egy új pasit és a rigojáit. De még mindig izgalomba hoznak a nekem tetsző, helyes pasik akikkel találkozom vagy együtt dolgozok.


A párom nem túl érett szerintem egy komoly kapcsolatra, nem figyel oda rám szerintem kellő képpen, a saját problémáiról ódákat tud zengeni, de az enyémeket magasról leszarja. Nem nagyon izgatja ha fáradt vagyok a munkától, vagy hogy a szexnél nem vagyok felizgulva. Nem tudok mit kezdeni ezzel. Jó lenne vele, ha odafigyelne rám!


Nem tudom mit kezdjek ezzel az egésszel. Öregnek érzem már magam ahhoz hogy tovább keresgéljek. Ő pedig biztos pont lenne az életemben. De az biztos, hogy a szenvedély mindig hiányozna!

28N - 25F


2013. szept. 15. 01:01
 1/9 anonim válasza:

Szia! Erre mondják, hogy inkább a biztos rossz, mint talán a bizonytalan jó! Kockáztass és lépj tovább! Szakíts!

24/L

2013. szept. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Vagy mondd meg neki is,hogy ez zavar,vagy lépj.

De ez így nem jó.

2013. szept. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó lenne talán elmondani neki is így a dolgokat mint, ahogy itt leírtad.
2013. szept. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd így a kapcoslatot. Vagy vigyen többet bele a másik fél, vagy mit keresel mellette?
2013. szept. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Öregnek ????

Na ne!


Meg ha melletted nő fel, és így, - akkor abban erősödik meg, hogy ez így van rendben: hogy önző, egoista, dugni se tud rendesen.

Mi lenne veled 2-5-10 év múlva???

2013. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

El kell mondani, ha valami nem tetszik. Bocsi, de szerintem te se lehetsz elég érett, ha ezt nem tudod. ne magadban őrlődj a dolgokon, mert az nyilván elnyomja a szenvedélyt.

Ha pedig elmondanád neki, hogy mi a baj, akkor változtatna és talán minden jó lenne.

Én is szólok, ha valami nem jön be, és látom a barátomon, hogy utólag hogy elszégyelli magát, hogy magától ez neki fel se tűnt, hogy milyen... aztán azóta meg minden rendben. Egy próbát talán megérne, hátha akkor jönne a szenvedély is.

Persze ha akkor se kéne neked igazán, akkor jobb ha tovább állsz.

22L

2013. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
El is szoktam mondani. Egy ideig tartja is magát, megígéri, hogy más lesz. Csak igen hamar elfelejti. Újra olyan, mint előtte.
2013. szept. 19. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz másmilyen, 25 éves korban az aéaptulajdonságok (éretlenség, egoizmus, önzőség) már nemigen változnak
2013. szept. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,

egy része biztos hogy igaz, de még hagyok magamnak egy kis gondolkodási időt.Addig is várom a további válaszokat!

2013. szept. 22. 03:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!