Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a normális lányok, gerinctelen parasztokkal vannak együtt?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim-barátaim nagyon rendes csajok. Tényleg törődnek a pasijukkal, nem szabályozzák-csesztetik őket, tényleg törődnek velük, viszont a srácok pedig megcsalják-bántják őket állandóan. Miért jó ez a csajoknak? Miértnem keresnek rendes pasit, aki megbecsülné,szeretné őket? (tudom hogy az ő dolguk, de mikor sírni látom az olyanokat, akik szintén ottvannak mellettem a jóban-a trében, fáj így látnom őket.) Ezt az egészet most a 16-20 éves korosztályra értem.

2013. szept. 4. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
mert a gerinctelen parasztok viszik előre a világot
2013. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mert a nők azokra buknak akik eltudják nekik játszani az alfahímet. Ösztönök.
2013. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Most nem azért, de amelyik csaj elnézi, hogy megcsalják őt és továbbra is vele marad, az alapból nem normális. Az ilyen meg is érdemli, ha ennyi esze van...
2013. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert még nem kaptak elég pofont az Élettől. Most gyűjtik a tapasztalatokat, utána mindenki eldönti, hogy neki mi lesz a jó hosszútávon. Van, aki egy életre megmarad a durva pasik mellett, mert úgymond: az biztonságot ad. Közben pedig hülyére püföli, amikor részeg. Még sem bírják sokan otthagyni, vagy már csak túl későn.
2013. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
majd kinövik,jó esetben.
2013. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem hogy ez esetben miért a pasikat bántod?


Hát ha hülye akkor legyen neki olyan pasija. Ha meg nem felel meg neki akkor váltson! De erről nem a pasi tehet!

2013. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!