Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Rettegjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rettegjek vagy beletörődjek? (bővebb lent) L/15/biszex

Figyelt kérdés

Egy éve megismerkedtem egy lánnyal.

Nagyon megtetszett nekem. Furcsa volt,mert lányok rajta kívül még sosem tetszettek "úgy".

Sokat beszéltünk és Később kiderült,hogy én is tetszem neki. Pár hónapja összejöttünk. Ennek azóta is nagyon örülök! Az a gond,hogy lehet (sőt! valószínű...) ,hogy kiköltöznek külföldre,mert az anyukája ott többet keres.

Karácsonykor derül ki véglegesen,hogy kiköltöznek-e.

Én ettől nagyon félek! Folyton azon gondolkozom,hogy milyen rossz lenne,ha kiköltöznének!


2009. nov. 4. 14:43
 1/7 anonim válasza:

Az tuti ha kimennek előtte egyet biztos szeretkezzetek, igaz ez nem segitett a kérdéseden de biztos nem tudna elfelejteni és ha igy van akkor később is lehet kapcsolat.

Ha meg nem mennek el szeretkezzetek 2x min.

2009. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Imádom a lezbiket. Főleg amikor csókolóznak. Az annyira felizgat.
2009. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
15 éves a k*rva életbe. SZerintem gondold át az életed,de alaposan és felejtsd el ezt a leszbikus éned f*sságod.
2009. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Örülj, végre újra normális lehetsz!
2009. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az 1. a nyerő!
2009. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tenni nem tudsz ellene.. :s

Első válasz nem rossz ötlet am..

Attól függ, hogy együttmeradtok e, hogy mennyire bízol a távkapcsikban és, hogy mennyire vagy szerelmes.

Rettegni, valószínűleg már rettegsz, beletörődni meg sajnos kénytelen leszel.

2009. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a csúnyán ígyjárás esete.


Egy dolgot tudok javasolni: Ne nézzétek meg a Heavenly Creatures (Mennyei teremtmények) című filmet.

2009. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!