Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőmbe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmbe szerelmes a szerelmem, a legjobb barátnőm, másba szerelmes, a szerelmem legjobb barátja azt hiszem meg belém. O. o Most akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval kb egy éve ismertem meg a legjobb barátnőmet, de már az első beszélgetéseinkben elmondta, hogy el fognak költözni a nyáron. Először csak traccsolgattunk, majd elválaszthatatlan barátnők lettünk. :) Nagyon imádom. Nekem közben voltak elég zűrös szerelmi problémáim, pontosabban, akit szerettem, csak átvert, és kihasznált. Mély depresszióba estem, és többször is öngyilkosságot akartam elkövetni. Az egyik ilyen alkalom után a barátnőm bemutatta a legjobb barátját, aki kihozott ebből az állapotomból és közben nagyon jó barátok lettünk. Mindent megosztottunk egymással, és én egy idő után kezdtem többet érezni iránta, de nem mert elmondani neki. Aztán mégis kiderült, és ő is szerelmet vallott, kb egy hónapig jártunk (közben ő elment dolgozni Németországba és egy nyárivégi programon találkoztunk először élőben. Nagy volt a szerelem,viszont a hétvégén bevallotta, hogy a legjobb barátnőmbe szerelmes, bocsássak meg neki, de szakít velem, mert nem szeret. Hiába próbált belémszeretni, nem tudott. Közben a barátnőm elköltözött az ország másik végébe. Azon a programon, ahol találkoztunk, bemutatta a legjobb barátját, nagyon szimpi volt, és a szakítás után ő ápolgatta/ápolgatja a lelkem. Mivel egy suliba járunk napi szinten látjuk egymást, sőt a szerelmem is látom, és a szerelmem legjobb barátja egyre közvetlenebb, folyamatosan odajön, átölel, és egyik nap meg is puszilt. Számomra egyértelműek a jelek, de én csak legjobb barátként tekintek rá. Közben a barátnőm meg belezúgott egy idegenbe, aki rá se néz és jóval idősebb nála. Írtam a szerelmemnek, hogy már úgy érzem, nem vagyok belé szerelmes (hazudtam) és legyünk újra barátok. Még nem válaszolt, kb fél órája írhattam neki... Ó, nem mondtam, hogy a szerelmem halálos beteg, bármikor meghalhat, és szeretnék vele lenni az utolsó éveiben. Most mit tegyek, hogyan tovább? Hogy támogassam a barátnőm, hogy el ne kallódjon, hogyan legyek kedves, de nem félreérthető a szerelmem legjobb barátjával, és hogyan szerezzek örömet annak, akit szeretek? Segítsetek! :(
2013. szept. 15. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl bonyolult és hosszú XD
2013. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olívia te vagy az? :D
2013. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Segítek, ha te is segítesz rajtam! Írd le 2 sorba mi a sztori, mert túl hosszú! Aztán válaszolok.
2013. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uramatyám, ez durvább mint a Barátok Közt, pedig az se semmi.
2013. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!