Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy félénk, önbizalom hiányos fiúval?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen ismertem meg egy srácot, akivel neten elég jól elbeszélgettünk, valamelyik nap találkoztunk is.

Nagyon helyes, aranyos, ám de elég visszahúzódó, önbizalom hiányos a srác.

Sokáig nagyon zavarban volt, mikor együtt voltunk, viszont annyira megkedveltem, nagyon szerethető.

Csak nekem még ez kicsit fura,mert az eddigi exeim mind elég határozottak,magabiztosak voltak és elég új nekem ez a dolog,félek,hogy sosem tudna teljesen feloldódni, meg kicsit zavar is,hogy ilyen esetlen,határozatlan.

Ti összejönnétek egy ilyen fiúval?

Természetesen tudom, hogy úgyis nekem kell majd döntenem, én csak véleményekre lennék kíváncsi.

Köszönöm előre is!


2013. szept. 15. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal szimpatikusabbak az ilyen fiúk, szóval igen.
2013. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Engem zavar egy bizonyos szint felett ha ilyen egy pasi :$
2013. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

":$" ez minek?

Kérdező!

Egyén függő!

Szerintem nyugodtan kezdhetsz.Ő is ember.De gondolj bele a fordítottjába.Te lennél félénk és önbizalom hiányos a srác meg nem.

2013. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak a "szenvedő alany"=önbizalomhiányos srác személyében tudok válaszolni, a válasz pedig: NEM!
2013. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!