Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy ilyen férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint nős,egy házban élnek,de külön szobában alszanak,illetve (állítólag)mindketten ismerkednek,nincs testi érintkezés köztük,a nő csak annyit szól hozzá,hogy eszik e,van e szennyese,megjöttek a számlák....

Van két 6,illetve egy 7 éves gyermek.


Mielőtt elkezdenétek,nem,nem vagyok naiv,én azt mondtam neki,hogy váljon el,vagy költözzön külön,utána mehet a randizás,komolyabb lépések,addig én max barátkozom,beszélgetek vele,de ennyi

Lefeküdni biztos hogy nem feküdnék le vele.

Nem érdekel hogy mit mond,együtt él a feleségével,ez így nem jó nekem,szerinte viszont nagy ügyet csinálok belőle...


2013. szept. 13. 00:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
leirtad a feltèteleidet (amik szerintem jogosak!!!).akkor mi a kèrdésed?énis azt csinálnám amit te.
2013. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"szerinte viszont nagy ügyet csinálok belőle..."


Ezért kérdezem,nem tetszett,hogy szerinte felfújom ezt a dolgot....

2013. szept. 13. 00:27
 3/19 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem.
2013. szept. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem.


Házas ember és ezen a tényen nem változtat az, hogy hogy élnek a nejével.

Nem fog kilépni a kényelemből, hisz a reakciójából is az jön le, hogy nem okoz gondot neki így sem, hogy "ágymelegítőt" találjon.

Nekem pedig nem kapcsolat az olyan, aminek nincs jövője.

2013. szept. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A te álláspontodat osztom. Minden azután, miután lezárta relatív azt a szakaszt.
2013. szept. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Tudod hány embertől hallottam már ezt a történetet? A barátnőm is oda volt egy nős pasasért. Hát persze hogy a pasas sem élt nemi életet a nejével, külön szobában éltek, nem dumáltak egymással. Csak a gyerekek miatt vannak ,ég együtt.. Nem egy nőtől hallottam ezt. Sőt, egyszer engem is megkörnyékezett egy nős kolléga aki szintén hasonló történettel akart szédíteni. Igaz, ő a mesébe beletette a

"feleségem beteg" verziót is..

Én csak nevetek ha ilyet hallok, mert ez az verzió ment 25 évvel ezelőtt is. Ilyenkor tudom hogy nem sokat változott a világ ha hazudni kell...

Csak hogy tudd. A pasas sosem fog elválni, mert semmi sem igaz abból amit mondott. Egy darabig még megpróbál hatni rád, és ha nem tágítasz a kikötésedtől akkor felejtős leszel számára. Inkább keresni fog olyan nőt aki a szeretője lesz, de válni sosem fog..

Hidd el nekem..Ez is 25 év tapasztalatából tudom..:)

2013. szept. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

99,9%-ban tényleg kamu a történet, de pl. a miénk volt a 0,01%..

Mert nálunk is az volt, hogy megromlott a kapcsolat, megegyeztünk a válásban, de a volt férjem még nem költözött el, ő aludt a hálószobában, én a kanapén kint. Persze közben én is elmentem randira, neki is volt valakije, akihez végül odaköltözött.

De persze az ilyen történetekkel tényleg vigyázni kell, jól teszi a kérdező, ha óvatos. Legalább a válókereset legyen beadva.

2013. szept. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Abszolút egyetértek a kérdezővel.


Egyébként én biztos nem jönnék össze egy ilyen pasival, de ennek az is oka, hogy pasi vagyok.

2013. szept. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem.
2013. szept. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Ha hajlandó bemutatni a feleségének, mint randipartnert/lehetséges barátnőt, és a felesége a viselkedésével bizonyítja a férfi állításait, akkor okés. Ha tényleg igaz amit mondott, akkor tuti hogy mindkettő szívesebben élne már külön, csak még egyik sem tudta megoldani.

Ha viszont köntörfalazik, és kerülnötök kell a feleségét ilyen-olyan indokokkal, akkor menekülj, mert egy hazug disznóval van dolgod.

2013. szept. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!