Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy vagy vele, hogy amiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy vagy vele, hogy amiről nem tudsz az nem fáj? Jobban örülnél, ha nem vallanák be neked a megcsalást, csak hogy ne fájjon és minden "olyan legyen mint előtte"?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez részben igaz hogy amiről nem tudunk az nem fáj...de ha mástól tudjuk meg az még rosszabb...
2009. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon úgy érzem a kérdésből hogy te megcsaltad a párod. Én is megcsaltam a barátomat uyg voltam vele h nem modnom el neki nem akarom megbántani, magamrol meg tudtam h többet nem teszem meg. Nem birta a lelkiismeretem elmodntam neki 1 honap mulva, totál kiakadt. Azóta nem a régi a dolog... megbántam hogy elmondtam. Szerintem ha tudod h nagyon érzékenyen érintené ne mond el neki. Amiröl nem tudsz az nem fáj:)
2009. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Tényleg, jobb ha nem tud róla az illető. Lehet, hogy megbocsájt, de már semmi nem lesz a régi. Ha bűntudata van az embernek, saját magában kell lemeccselnie. No és persze IGEN, imádkoznia azért, hogy nehogy mástól tudja meg...
2009. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De emberek :D már akkorsem a régi a dolog miután megcsaltad, nemkell ehhez elmondani.
2009. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom miből jött le nektek, hogy megcsaltam.

Soha nem tenném ezt vele. Szerintem szánalmas, ha valaki ennyire nem tudja kontrollálni magát.

Engem az érdekelt, ti hogyan gondoljátok.

Köszönöm a válaszokat.

2009. nov. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!