Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek próbálta már elvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek próbálta már elvenni az önbizalmatokat a párotok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mivel védekeztetek ellene?
2013. szept. 15. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem!!!

Szép is lenne...


Viszont egyik exem próbálta. Azzal védekeztem, hogy kidobtam. Aki el akarja venni az önbizalmad, az nem szeret.

2013. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem volt már ilyen. semmivel, ott hagytam pár órára (elmentem zenét hallgatva biciklizni) és lenyugodtam, meg ő is.
2013. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Óvszerrel védekeztem ellene
2013. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És, ha nem teljesen tudatos nála? Ilyen létezhet?
2013. szept. 15. 18:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos én többnyire ilyen férfiakat fogok ki...:/ Szeretném megfejteni, mi állhat a hátterében. Az előző párom is hasonló volt. Azt hiszem, komolyan el kellene gondolkoznom magamon...
2013. szept. 15. 18:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet, de akkor sem szabad hagyni. Ez a gyenge emberek fegyvere, valószínűleg azért csinálja, mert kevesebbnek érzi magát nálad, és próbál lehúzni a "szintjére".

Próbáld megbeszélni vele, vagy szakíts, de ez az állapot így nem vezet kiegyensúlyozott kapcsolathoz.

2013. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából egyszerűen elkeserít, hogy már másfél éve együtt vagyunk, de valahogy folyamatosan azt az érzést próbálja kelteni benne, hogy nekem más nőkkel kell versengenem az ő kegyeiért. Tele van a kapcsolatunk tudattalan játszmákkal. Sokat gondoltam a szakításra, de még nem szeretném feladni. Sajnos még nem jutottunk el oda, hogy egy az egyben normálisan megbeszéljem vele, mert az őszinteségemet nem egyszer támadásnak veszi...
2013. szept. 15. 18:19
 8/12 A kérdező kommentje:
*bennem
2013. szept. 15. 18:20
 9/12 anonim ***** válasza:

"folyamatosan azt az érzést próbálja kelteni benne, hogy nekem más nőkkel kell versengenem az ő kegyeiért."


-nem egy könyvbe olvastam hogy ettől jobban rámásznak, jobban vonzódnak a csajok a párjukhoz. Szóval igen jól csajozókat fogsz ki akkor :D

2013. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem viszont inkább csak eltaszít magától...Egy felnőtt párkapcsolatban meg nem az ilyen hülye sztereotípiáknak kéne dominálniuk. Nálam ezzel a biztonságérzetet ingatja meg, és emiatt egyre fogy a türelmem...
2013. szept. 15. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!