Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Dobott a barátom a kapcsolatunk első kis ideje után. MIndig mondta, hogy mennyire szeret, tényleg foglalkozott velem. A jövőnkről beszélt, kérdezett a fius társaságomrol, féltett.. egyszerűen minden tökéletes volt. :) állandóan mondta h ebből még szerelem lesz stb.. Aztán egyik napról a másikra dobot.. azzal az indokkal, hogy ő még nem érett egy kapcsolatra. aztán később azzal, hogy ő nem akar barátnőt. Többször összefutottam vele, mert egy helyen edzünk. mindig megbánást észéleltem rajta.. adott egy arcrapuszit azután miután dobott.. valamit szerintem mondtak neki, ami miatt ez történt.. ez után kb 1 hónapig nem beszéltünk, és multkor látott amikor mentem hazfelé a kocsiban ültem, és telefonoztam. én nem láttam őt. írt egy smst, hogy nem telózz :) irtam h öcsimért jött anyu. erre ő: Te meg értem jöttél? irtam h haaat nem :) aztan írta h jajj beszélnünk nkéne már. mondom baj van? ő: nem! :) itt vége volt a dumának.. nem tudok kiigazodni rajta.. segítsetek kérlek
2013. szept. 15. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
velem is kb ugyanezt csinalta a baratom dbott aztan mondta h szeret az a baj en is szeretem ot nemtudok ra haragudni :(
2013. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Velem is ez van... még mindig szeretem.. :SSS és ilyenkor kéne azt mondani, hogy nem! de nem megy... :S és egyszerűen nem értem a magyarázatát...
2013. szept. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!