Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi a véleményetek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek? Ti minek örülnétek jobban? Lent

Figyelt kérdés

Nos, 17 éves fiu vagyok. Van egy lány, aki mellesleg munkatársam. :D néhány hónapja elég sokat beszélünk, sms meg minden... volt már olyan is egy fesztiválon, hogy hazakisértem.. a lényeg, hogy nem vagyok biztos benne, hogy mit szeretne.. többet mint barátság, vagy csak barátkozni akar...


Hivtam már el sétára, vagy hogy találkozzunk, de sajnos nem jött össze, mert valamilyen okból kifolyólag más dolga akadt, vagy éppen nem volt jó neki..

Terelődött a téma már "melegebb" helyekre is, voltak két értelmü utalások, amiket nem tudom, hogy hogy kellet volna értelmezzek... mikor találkozunk van puszi(arcra) meg elbucsuzáskor is.. meg is szokoott ölelni, és nincs barátja.. velem szokott csak sms-ezni, hogy fbn, máshol vane más nem tudom..

A lényeg: holnap suli után elhivtam, hogy találkozzunk.

Szerintetek hova menjünk?

Én többet szeretnék mint barátság, abba hogy ő mit akar, nem vagyok biztos...


Arra gondoltam, hogy ami után végeztünk a találkával, és hazakisérem, a kapujuk elött megmondom hogy szeretnék adni valamit, csak hunyja be a szemét.. ha behunyja, akkor odahajolnék és adnék neki egy szájrapuszit... ebből szerintem értené a dolgokat, nem?


De mi van akkor, ha csak barátságot szeretne? ezzel eléggé taccsravágom a dolgokat..


Szerintetek ez jó ötlet? Vagy ne mondjak semmi ilyent, hanem amikor bucsu puszit adok próbáljam megcsokolni?

Válaszokat előre is köszönöm.

Ő is 17 éves


2013. szept. 15. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd nyugodtan, én örülnék neki. Maximum, ha nem kölcsönös, szól hogy ne. De azért egy próbát megér :)
2013. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!