Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran illik felhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran illik felhívni telefonon a fiúnak a lányt, minden nap vagy kétnaponta is elég? Hogyan gondoljátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 04:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom megdugni illik két háromnaponta legalább de telefonálást nem tudom azt magas ívből letojom.
2013. szept. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

attól függ,

ha szeretik egymást, akkor le se teszik a telefont, ha nem biztos, akkor lehet tolakodónak, hat ha mindig hívogatja...

2013. szept. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem illik naponta.
2013. szept. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"ha szeretik egymást, akkor le se teszik a telefont"


Ez tömény f**ság.

2013. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs "illik". Ahogy érzed és amilyen gyakran neked fontos hallani a hangját.
2013. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért kétnaponta már illik életjelet adni, de a legtöbb esetben naponta beszélnek telefonon a friss szerelmesek. Aztán idővel már nem biztos, hogy tényleg minden nap :)

De igazából ez az adott páron múlik, nincs olyan szabály, hogy ha nem hív fel minden nap, akkor nem szeret és dobd ki.

Minden ember más, minden embernek mások a szokásai. Van aki egyáltalán nem szeret telefonon beszélni, esetleg nincs pénz a kártyáján,vagy jobb szereti megvárni, hogy a személyes találkozóig fokozódjon a hiányérzet. Szóval mindenkinek másként "illik". :)

2013. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 30 éves elmultam de abba sem kételkesdem hogy volt olyan csajom több honapig akit talán egyszer sem hivtam fel! gépen vagy smsben megbeszéltük a talikat! ez akkora bu..i ság hogy fel kell hivni! én gyülölök telefonálni még ha imádom a csajt akkor is! ez a kérdés meg önmagába egy szarság, mi az hogy milyen gyakran illik!? tehát te sem azért hivod fel mert hiányzik a hangja, csak hogy megfelelj az elvárásoknak! szánalmas
2013. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom utolsóhoz, én is utálok telefonálni. A pasimnak is megmondtam, hogy ne hivjon fel mert nem szeretem. Irjon smst emailt facebook üzit bármit csak ne hivogasson napi 20x fél órákra..

Persze néha azért beszélünk telefonon is annyit kibírok kb hetente kétszer. Nekem ez bőven elég.

2013. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!