Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a szexuális tárgyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szexuális tárgyat látják bennem a férfiak?

Figyelt kérdés

Nem csapongok egyik férfi után a másikhoz, eddig csak komoly kapcsolataim voltak, de mostanában (pár hónapja) egyszerűen nem találok olyan férfit, aki hosszútávra tervezne, mindenki azt mondja, hogy ő nem akar komolyat, csak szexelni velem.


Nem öltözködöm túl kihívó ruhákba és nem viselkedem k....san.


Ennyire elfajzott lenne a világ, hogy manapság már ez a hivatalos "trend"? Mindenki szexkapcsolatot akar vagy egyéjszakás kalandot? :(



2013. szept. 15. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon jól nézel ki.
2013. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom. Nem hiszem. Talán te mondasz vagy csinálsz olyat, amitől ezt veszik le. Am meg örülj, h jól nézel ki.
2013. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam bombanőnek, de tudom, hogy vannak, akiknek tetszem.


Egyébként én ennek nem tudok örülni, mert így csak az jön le, hogy nem vagyok elég értékes, amiért csak "azt" akarják tőlem. :(

2013. szept. 15. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
ez nem azt jelenti hogy jól néz ki,csak simán azt hogy a férfiak nem tudnák hosszabb távra elképzelni vele..
2013. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyanígy vagyok....a válasz engem is érdekelne..... 24 L
2013. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert még nem találtatok rám! Én komolyan szeretnék valakit magam mellé párnak de sajnos még nem találtam rá! Nem nagyon akarnak a nők ismerkedni! Miért van ez?
2013. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami mégis van,amiért csak szexet akarnak tőled a férfiak.Valami miatt nem vesznek komolyan.Vagy szimplán ilyeneket fogtál ki.
2013. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Valami miatt nem vesznek komolyan"


Hát gondoltuk.... :DD

2013. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én komolyat akarok, újra. Most ért véget egy komoly. Szerintem manapság az érzelmek és a kommunikáció a háttérbe szorulnak és ebből kifolyólag jobban keresnek alkalmi partnereket. Én is kicsit hajlok felé, de az nem lehet az igazi...
2013. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan elfajzottam, de a világban viszont elég sokféle ember él még mindig. Lehet, hogy csak nincs szerencséd, mint ahogy eddig meg volt. Velem semmilyen kapcsolatot nem akarnak például.
2014. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!