Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeket kérek, jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket kérek, jogosan dobtam?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1,8 hónapja vagyunk együtt tudni illik sehova nem mehettem szinte el mindig csak azt mondta vele legyek meg mindig azt mondogatta már nem szeretem meg sorolta állandóan a hibáimat most hétvégén azon sértődött be h fél év után hazajött barátom külföldről és pénteken éjfélig dolgoztam hazaértem elsőnek odamentem barnőmhöz majd h barátomnak írtam ez volt a legelső baj h miért rögtön a barátommal foglalkozok írtam neki egy sms h holnap tali ma már nem erre másnap elvittem sütizni stb foglalkoztam vele de közbe barátom is ott volt és söröztünk nem rúgtunk be ez megint zavarta h miért nem vele vagyok elmagyaráztam h soha nem megyek sehova most picit szeretnék a barátommal is lenni ez neki nem tetszett a lényeg összevesztünk elmentem bulizni berúgtam nagyon elküldtem a fenébe . Ma még azt mondja én gondolkodjak el az egésszen mert , hogy ilyenért kidobom de szerintem folyamatosan beszabályozza h vele legyek meg mindig azt hallgatom h nem szeretem meg , h nem törődöm vele meg , hogy ezek meg ezek stb stb a hibáim.
2013. szept. 16. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Jól tetted,a leírtak alapján nagyon nem passzoltok össze.
2013. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Egy hárpia. Jól tetted, hogy megszabadultál tőle.
2013. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Azt nem értem, eddig hogy bírtad... Senki ne uralkodjon senkin! Megérdemelte.
2013. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Én nőként azt mondom, hogy eszedbe ne jusson visszamenni hozzá!!!
2013. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók,ez mind és szép és jó hogy uszítjátok,de a leírás nem egészen igaz.:)
2013. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, te vagy a barátnő? :)
2013. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen ő az :D :) sajnos ez mind így van ahogy leírtam köszönöm a válaszolóknak szép estét :)
2013. szept. 16. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!